CUI 24637923
AAA CONS S.R.L.
AAA CONS S.R.L. este o firmă din Poplaca, județul Sibiu, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
24637923
Nr. înregistrare
J32/1720/2008
EUID
ROONRC.J32/1720/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Sibiu
Localitate
Poplaca
Adresă
NR.181
Data înregistrării
22-10-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.10.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 21-07-2017
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2014
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
53 214
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
77 889
|
77 889
|
77 889
|
77 889
|
57 430
|
24 926
|
| Stocuri |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
10 453
|
10 453
|
10 453
|
10 453
|
9 218
|
5 610
|
| Casa și conturi la bănci |
67 436
|
67 436
|
67 436
|
67 436
|
48 212
|
19 316
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
24 675
|
24 675
|
24 675
|
24 675
|
21 487
|
16 177
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
53 214
|
53 214
|
53 214
|
53 214
|
35 943
|
8 749
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
30 186
|
51 031
|
67 126
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
30 186
|
51 031
|
67 126
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
0
|
9 625
|
18 657
|
54 681
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
+20 561
|
+32 374
|
+12 445
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
+17 271
|
+27 194
|
+10 528
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
0
|
1
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut AAA CONS S.R.L. în 2014?
-
Bilanțul pe 2014 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este AAA CONS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, AAA CONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are AAA CONS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată.
-
Când a fost înființată AAA CONS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 octombrie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către AAA CONS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește AAA CONS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.