CUI 246677
COMPANIA BODEA SRL
COMPANIA BODEA SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma este plătitoare de TVA din 1998 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 149.4 mii lei (−24.2% față de 2024), un profit net de 34.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
246677
Nr. înregistrare
J12/1983/1992
EUID
ROONRC.J12/1983/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. GHIOCEILOR, NR.9B
Data înregistrării
27-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-1998
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverseCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcţii
-
2550 - Fabricarea produselor metalice obţinute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
149 375
Rezultat net
+34 236
Capitaluri proprii
34 352
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
3 082
|
6 445
|
9 807
|
13 170
|
3 627
|
3 627
|
3 827
|
3 827
|
3 874
|
4 446
|
5 018
|
5 644
|
8 122
|
11 282
|
14 511
|
17 540
|
| Active circulante |
79 280
|
147 828
|
77 565
|
116 231
|
151 852
|
80 804
|
22 642
|
91 280
|
62 430
|
103 357
|
155 976
|
131 711
|
89 659
|
80 455
|
93 518
|
90 200
|
92 461
|
| Stocuri |
2 231
|
2 231
|
8 665
|
5 278
|
5 278
|
6 506
|
5 280
|
12 563
|
12 926
|
13 245
|
13 298
|
13 173
|
12 662
|
12 056
|
11 900
|
11 889
|
11 718
|
| Creanțe |
68 865
|
104 209
|
25 108
|
101 724
|
13 436
|
3 300
|
5 299
|
48 630
|
49 176
|
49 006
|
52 885
|
51 568
|
50 060
|
49 557
|
55 643
|
68 734
|
77 088
|
| Casa și conturi la bănci |
8 184
|
41 388
|
43 792
|
9 229
|
133 138
|
70 998
|
12 063
|
30 087
|
328
|
41 106
|
89 793
|
66 970
|
26 937
|
18 842
|
25 975
|
9 577
|
3 655
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
10
|
10
|
10
|
10
|
508
|
434
|
722
|
598
|
465
|
213
|
135
|
414
|
445
|
474
|
| Datorii |
44 928
|
64 745
|
9 186
|
32 036
|
9 119
|
14 152
|
5 863
|
101 088
|
104 119
|
116 116
|
33 247
|
36 821
|
31 459
|
30 239
|
33 658
|
44 163
|
43 043
|
| Capitaluri proprii |
34 352
|
86 165
|
74 824
|
94 012
|
155 913
|
70 289
|
20 416
|
−5 473
|
−37 428
|
−8 163
|
127 773
|
100 373
|
64 057
|
58 473
|
71 556
|
60 993
|
67 432
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
149 375
|
197 050
|
197 152
|
155 265
|
141 367
|
101 017
|
78 208
|
65 238
|
53 310
|
98 106
|
112 982
|
109 254
|
64 285
|
63 453
|
110 651
|
111 764
|
111 767
|
| Venituri totale |
149 375
|
197 050
|
197 152
|
155 365
|
141 367
|
101 053
|
78 216
|
65 283
|
53 311
|
98 112
|
112 990
|
109 257
|
64 286
|
63 458
|
110 659
|
111 765
|
111 768
|
| Cheltuieli totale |
113 674
|
109 070
|
124 162
|
61 116
|
47 960
|
48 230
|
44 302
|
31 370
|
82 043
|
108 696
|
82 200
|
69 664
|
56 773
|
74 637
|
96 777
|
113 823
|
96 003
|
| Rezultat brut |
+35 701
|
+87 980
|
+72 990
|
+94 249
|
+93 407
|
+52 823
|
+33 914
|
+33 913
|
−28 732
|
−10 584
|
+30 790
|
+39 593
|
+7 513
|
−11 179
|
+13 882
|
−2 058
|
+15 765
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+34 236
|
+86 049
|
+71 058
|
+90 246
|
+89 251
|
+49 873
|
+31 573
|
+31 955
|
−29 265
|
−11 929
|
+27 400
|
+36 315
|
+5 584
|
−13 083
|
+10 562
|
−6 438
|
+12 319
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMPANIA BODEA SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 149 375 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 34 236 lei.
-
Este COMPANIA BODEA SRL plătitoare de TVA?
-
Da, COMPANIA BODEA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 1998.
-
Ce cod CAEN principal are COMPANIA BODEA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
-
Când a fost înființată COMPANIA BODEA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 mai 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMPANIA BODEA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMPANIA BODEA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.