CUI 24670
GRILL SRL
GRILL SRL este o firmă din Girov, județul Neamț, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
24670
Nr. înregistrare
J27/94/2000
EUID
ROONRC.J27/94/2000
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Girov
Adresă
STR. PROF. DUMITREASA, NR.70
Data înregistrării
10-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.03.2000
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 26-08-2025
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare propriiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2020
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
4 208 599
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
561 290
|
561 290
|
620 803
|
628 094
|
635 591
|
921 730
|
985 327
|
597 161
|
952 501
|
1 235 948
|
1 671 131
|
1 983 334
|
| Active circulante |
4 723 201
|
4 723 201
|
3 994 314
|
4 685 103
|
4 681 083
|
4 456 060
|
4 424 679
|
5 455 845
|
5 169 885
|
5 265 795
|
5 108 946
|
5 029 637
|
| Stocuri |
2 820 645
|
2 820 645
|
2 820 645
|
2 820 645
|
2 820 645
|
2 820 645
|
2 820 645
|
2 819 475
|
2 816 966
|
2 812 946
|
2 814 019
|
2 658 829
|
| Creanțe |
1 555 903
|
1 555 903
|
855 378
|
1 857 667
|
1 855 404
|
1 632 962
|
1 603 660
|
2 637 539
|
2 349 852
|
2 446 761
|
2 250 140
|
2 341 778
|
| Casa și conturi la bănci |
346 653
|
346 653
|
318 291
|
6 791
|
5 034
|
2 453
|
374
|
−1 169
|
3 067
|
6 088
|
44 787
|
29 030
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
0
|
53 000
|
53 000
|
122 404
|
122 404
|
122 404
|
43 000
|
—
|
30 000
|
—
|
| Datorii |
1 075 892
|
1 075 892
|
563 482
|
1 642 226
|
1 619 446
|
1 515 802
|
1 473 448
|
1 692 637
|
1 684 118
|
2 025 297
|
2 339 561
|
2 545 710
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
4 208 599
|
4 208 599
|
4 051 635
|
3 723 971
|
3 750 228
|
3 984 392
|
4 058 962
|
4 482 773
|
4 481 268
|
4 476 446
|
4 470 516
|
4 467 261
|
| Capital subscris vărsat |
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
23 490
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
0
|
6 400
|
4 042
|
25 972
|
25 194
|
444 631
|
600 062
|
1 138 942
|
1 482 726
|
1 202 183
|
| Venituri totale |
0
|
284 602
|
650 696
|
8 300
|
301 345
|
210 899
|
55 124
|
603 106
|
810 936
|
1 460 978
|
1 876 075
|
3 483 312
|
| Cheltuieli totale |
—
|
119 101
|
303 947
|
34 474
|
535 509
|
279 023
|
478 934
|
601 083
|
802 619
|
1 458 312
|
1 862 730
|
3 472 159
|
| Rezultat brut |
0
|
+165 501
|
+346 749
|
−26 174
|
−234 164
|
−68 124
|
−423 810
|
+2 023
|
+8 317
|
+2 666
|
+13 345
|
+11 153
|
| Rezultat net |
Față de 2019
|
+156 963
|
+327 664
|
−26 257
|
−234 164
|
−74 571
|
−423 810
|
+1 504
|
+4 823
|
+1 930
|
+3 254
|
+3 028
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
0
|
3
|
6
|
7
|
7
|
7
|
10
|
12
|
10
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este GRILL SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, GRILL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are GRILL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii.
-
Când a fost înființată GRILL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 2000.
-
Unde are sediul GRILL SRL?
-
Sediul firmei GRILL SRL (CUI 24670) este în STR. PROF. DUMITREASA, NR.70, Girov, județul Neamț.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către GRILL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GRILL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.