CUI 24684348
AUREL EDIL S.R.L.
AUREL EDIL S.R.L. este o firmă din Crâmpoia, județul Olt, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2011 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 325.3 mii lei (−15.3% față de 2024), un profit net de 29.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
24684348
Nr. înregistrare
J28/1132/2008
EUID
ROONRC.J28/1132/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Olt
Localitate
Crâmpoia
Adresă
COM. CRÂMPOIA
Data înregistrării
31-10-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 06.08.2010
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2011
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate
-
4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne, în magazine specializate
-
4723 - Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor, în magazine specializate
-
4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
-
4729 - Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate
-
5610 - Restaurante
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
9329 - Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
325 334
Rezultat net
+29 512
Capitaluri proprii
−287 857
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
53 390
|
53 390
|
53 391
|
53 391
|
53 391
|
53 391
|
53 391
|
53 391
|
53 391
|
45 970
|
47 212
|
48 146
|
48 146
|
25 378
|
3 142
|
1 045
|
1 045
|
| Active circulante |
142 163
|
91 656
|
70 817
|
88 190
|
55 524
|
46 732
|
38 252
|
36 475
|
50 551
|
109 837
|
134 835
|
132 070
|
85 404
|
23 413
|
49 221
|
16 301
|
319
|
| Stocuri |
95 011
|
55 093
|
25 308
|
40 110
|
26 082
|
27 806
|
16 443
|
23 314
|
15 509
|
105 737
|
91 144
|
99 467
|
75 689
|
21 516
|
22 769
|
14 131
|
—
|
| Creanțe |
24 445
|
16 648
|
21 452
|
24 000
|
25 452
|
18 563
|
12 737
|
11 222
|
2 375
|
3 417
|
2 965
|
9 548
|
9 545
|
1 502
|
24 282
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
22 707
|
19 915
|
24 057
|
24 080
|
3 990
|
363
|
9 072
|
1 939
|
32 667
|
683
|
40 726
|
23 055
|
170
|
395
|
2 170
|
2 170
|
319
|
| Datorii |
483 410
|
462 414
|
457 473
|
470 757
|
416 520
|
374 318
|
302 101
|
269 626
|
230 030
|
225 738
|
199 133
|
201 415
|
158 674
|
53 245
|
43 469
|
24 755
|
5 471
|
| Capitaluri proprii |
−287 857
|
−317 368
|
−333 265
|
−329 176
|
−307 605
|
−274 195
|
−210 458
|
−179 760
|
−126 088
|
−69 931
|
−17 086
|
−21 199
|
−25 124
|
−4 454
|
8 894
|
−7 409
|
−4 107
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
325 334
|
383 950
|
405 370
|
403 617
|
299 657
|
326 105
|
384 948
|
326 064
|
500 549
|
354 133
|
393 112
|
234 357
|
89 110
|
6 532
|
131 319
|
10 757
|
—
|
| Venituri totale |
325 334
|
383 950
|
405 370
|
403 617
|
299 657
|
326 105
|
384 948
|
326 064
|
500 549
|
354 134
|
393 112
|
254 357
|
89 792
|
6 532
|
131 395
|
10 757
|
—
|
| Cheltuieli totale |
291 434
|
360 621
|
404 539
|
421 934
|
330 870
|
386 739
|
411 797
|
376 475
|
551 701
|
403 438
|
388 193
|
246 125
|
107 787
|
19 880
|
111 994
|
13 721
|
3 189
|
| Rezultat brut |
+33 900
|
+23 329
|
+831
|
−18 317
|
−31 213
|
−60 634
|
−26 849
|
−50 411
|
−51 152
|
−49 304
|
+4 919
|
+8 232
|
−17 995
|
−13 348
|
+19 401
|
−2 964
|
−3 189
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+29 512
|
+11 807
|
−4 090
|
−21 570
|
−33 410
|
−63 652
|
−30 698
|
−53 672
|
−56 157
|
−52 845
|
+4 113
|
+3 925
|
−20 670
|
−13 348
|
+16 303
|
−3 302
|
−4 307
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
2
|
4
|
2
|
1
|
—
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut AUREL EDIL S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 325 334 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 29 512 lei.
-
Este AUREL EDIL S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, AUREL EDIL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2011.
-
Ce cod CAEN principal are AUREL EDIL S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată AUREL EDIL S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către AUREL EDIL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește AUREL EDIL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.