CUI 24752132
RUBY & MONA TRADE S.R.L.
RUBY & MONA TRADE S.R.L. este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei (−100.0% față de 2014), o pierdere netă de 7.2 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
24752132
Nr. înregistrare
J40/19359/2008
EUID
ROONRC.J40/19359/2008
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
ALEEA UIOARA, NR.2, BL.49, SC.2, ET.4, AP.37
Data înregistrării
17-11-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.03.2010
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 02-03-2017
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate
-
4762 - Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate
-
4765 - Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor, în magazine specializate
-
4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
-
4772 - Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele, în magazine specializate
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate
-
4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor, în magazine specializate
-
4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
-
4779 - Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
-
4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2015
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−7 182
Capitaluri proprii
−33 756
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active circulante |
438
|
522
|
376
|
6 796
|
11 796
|
12 194
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1 853
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 844
|
| Casa și conturi la bănci |
438
|
522
|
376
|
6 796
|
11 796
|
2 497
|
| Datorii |
34 194
|
27 096
|
176
|
6 596
|
6 441
|
1 884
|
| Capitaluri proprii |
−33 756
|
−26 574
|
200
|
200
|
5 355
|
10 310
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2014
|
250 145
|
0
|
0
|
29 570
|
204 162
|
| Venituri totale |
0
|
250 145
|
0
|
0
|
29 570
|
204 162
|
| Cheltuieli totale |
7 182
|
276 399
|
—
|
—
|
24 239
|
192 952
|
| Rezultat brut |
−7 182
|
−26 254
|
0
|
0
|
+5 331
|
+11 210
|
| Rezultat net |
Față de 2014
−7 182
|
−26 774
|
0
|
0
|
+5 155
|
+10 110
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
2
|
—
|
0
|
0
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RUBY & MONA TRADE S.R.L. în 2015?
-
Bilanțul pe 2015 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 7 182 lei.
-
Este RUBY & MONA TRADE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RUBY & MONA TRADE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RUBY & MONA TRADE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse.
-
Când a fost înființată RUBY & MONA TRADE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RUBY & MONA TRADE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RUBY & MONA TRADE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.