CUI 24807670

ANDREI AS S.R.L.

ANDREI AS S.R.L. este o firmă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 5610 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 2008. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (+15.6% față de 2023), un profit net de 39.5 mii lei și 6 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

24807670

Nr. înregistrare

J31/954/2008

EUID

ROONRC.J31/954/2008

Formă juridică

SRL

Județ

Sălaj

Localitate

Zalău

Adresă

STR. CORNELIU COPOSU, NR.107

Data înregistrării

28-11-2008

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.11.2008

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 02-12-2008

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5610 - Restaurante

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  • 4663 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria minieră şi construcţii

  • 4671 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

  • 5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

  • 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

  • 7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+15.6%

1 055 547

Rezultat net

−85.7%

+39 466

Capitaluri proprii

+6.6%

636 341

Număr mediu de salariați

0.0%

6

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ANDREI AS S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 1 055 547 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 39 466 lei.

Este ANDREI AS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ANDREI AS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 2 decembrie 2008.

Ce cod CAEN principal are ANDREI AS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5610 - Restaurante.

Când a fost înființată ANDREI AS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2008.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ANDREI AS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ANDREI AS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit