CUI 24852816
JERILE SRL
JERILE SRL este o firmă din Şicula, județul Arad, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 0141 - Creşterea bovinelor de lapte. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2022 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
24852816
Nr. înregistrare
J02/2118/2008
EUID
ROONRC.J02/2118/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Şicula
Adresă
ŞICULA, NR.651
Data înregistrării
11-12-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.12.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 05-12-2025
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0141 - Creşterea bovinelor de lapteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor
-
4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte
-
4663 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria minieră şi construcţii
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2022
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−20 622
Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4519 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0141 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0141 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0141 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0141 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0141 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
218 384
|
218 383
|
218 384
|
218 383
|
218 384
|
220 883
|
132 683
|
132 683
|
231 004
|
199 241
|
269 561
|
—
|
| Active circulante |
1 940 507
|
1 941 405
|
1 941 711
|
1 942 117
|
1 942 522
|
1 939 922
|
1 941 305
|
1 911 495
|
2 102 477
|
2 881 499
|
536
|
200
|
| Stocuri |
50 669
|
50 669
|
50 669
|
50 669
|
35 765
|
35 765
|
54 583
|
62 009
|
78 063
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 798 441
|
1 798 440
|
1 798 439
|
1 798 438
|
1 813 341
|
1 813 611
|
1 790 769
|
1 794 536
|
1 806 946
|
1 146 354
|
238
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
91 397
|
92 296
|
92 603
|
93 010
|
93 416
|
90 546
|
95 953
|
54 950
|
217 468
|
1 735 145
|
298
|
200
|
| Datorii |
2 179 513
|
2 179 800
|
2 179 801
|
2 179 801
|
2 179 801
|
2 179 710
|
2 088 573
|
2 097 948
|
2 282 156
|
3 036 337
|
248 749
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−20 622
|
−20 012
|
−19 706
|
−19 301
|
−18 895
|
−18 905
|
−14 585
|
−53 770
|
51 325
|
44 403
|
21 348
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
3 000
|
—
|
104 896
|
312 515
|
1 990 506
|
833 636
|
0
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
3 000
|
0
|
104 896
|
312 515
|
1 991 019
|
837 186
|
1 154 830
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
306
|
405
|
405
|
2 900
|
4 321
|
62 564
|
408 235
|
1 982 778
|
809 740
|
1 129 654
|
—
|
| Rezultat brut |
0
|
−306
|
−405
|
−405
|
+100
|
−4 321
|
+42 332
|
−95 720
|
+8 241
|
+27 446
|
+25 176
|
—
|
| Rezultat net |
Față de 2020
|
−306
|
−405
|
−405
|
+10
|
−4 321
|
+39 185
|
−105 095
|
+6 922
|
+23 055
|
+21 148
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este JERILE SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, JERILE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are JERILE SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0141 - Creşterea bovinelor de lapte.
-
Când a fost înființată JERILE SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 2008.
-
Unde are sediul JERILE SRL?
-
Sediul firmei JERILE SRL (CUI 24852816) este în ŞICULA, NR.651, Şicula, județul Arad.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către JERILE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește JERILE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.