CUI 24873410

GR SKY SRL

GR SKY SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

24873410

Nr. înregistrare

J12/4949/2008

EUID

ROONRC.J12/4949/2008

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Cluj-Napoca

Adresă

Bld. Constantin Brâncuşi, Nr. 163, C.P. 400458

Data înregistrării

16-12-2008

Stare înregistrare

RELUARE ACTIVITATE din data 07.09.2012

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  • 4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

  • 4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

  • 4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere

  • 4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

  • 7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice

  • 8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.

  • 9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

28 047

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este GR SKY SRL plătitoare de TVA?

Nu, GR SKY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are GR SKY SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Când a fost înființată GR SKY SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 decembrie 2008.

Unde are sediul GR SKY SRL?

Sediul firmei GR SKY SRL (CUI 24873410) este în Bld. Constantin Brâncuşi, Nr. 163, C.P. 400458, Cluj-Napoca, județul Cluj.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către GR SKY SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește GR SKY SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit