CUI 2488685
NATGOR S.R.L.
NATGOR S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 39.4 mii lei (−6.8% față de 2015), o pierdere netă de 41.9 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
2488685
Nr. înregistrare
J35/3723/1992
EUID
ROONRC.J35/3723/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
STR. POMICULTURII, NR.29
Data înregistrării
11-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.12.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 03-11-2017
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilorSursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2016
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
39 400
Rezultat net
−41 948
Capitaluri proprii
−1 172 023
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2016 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
245 166
|
266 702
|
325 258
|
352 040
|
295 387
|
296 700
|
399 008
|
511 338
|
| Active circulante |
145 073
|
151 389
|
106 466
|
142 703
|
136 743
|
131 317
|
141 707
|
130 466
|
| Stocuri |
86 253
|
86 253
|
86 253
|
86 253
|
86 253
|
86 253
|
86 253
|
86 253
|
| Creanțe |
56 120
|
52 336
|
18 018
|
46 108
|
41 537
|
44 100
|
38 192
|
40 498
|
| Casa și conturi la bănci |
2 700
|
12 800
|
2 195
|
10 342
|
8 953
|
964
|
17 262
|
3 715
|
| Cheltuieli în avans |
4 103
|
5 350
|
6 687
|
8 024
|
—
|
—
|
—
|
1 027
|
| Datorii |
1 566 365
|
1 553 516
|
1 521 409
|
1 481 851
|
1 336 029
|
1 302 886
|
1 302 234
|
1 214 637
|
| Capitaluri proprii |
−1 172 023
|
−1 130 075
|
−1 082 998
|
−979 084
|
−903 899
|
−874 869
|
−761 519
|
−571 806
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2015
39 400
|
42 288
|
46 210
|
81 353
|
64 879
|
91 185
|
73 846
|
121 301
|
| Venituri totale |
85 520
|
123 415
|
67 442
|
95 884
|
88 272
|
112 954
|
97 608
|
121 310
|
| Cheltuieli totale |
124 902
|
167 211
|
169 419
|
168 933
|
155 102
|
226 219
|
284 096
|
336 178
|
| Rezultat brut |
−39 382
|
−43 796
|
−101 977
|
−73 049
|
−66 830
|
−113 265
|
−186 488
|
−214 868
|
| Rezultat net |
Față de 2015
−41 948
|
−47 077
|
−103 914
|
−75 186
|
−66 830
|
−113 265
|
−189 713
|
−217 735
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2015
|
1
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2016 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NATGOR S.R.L. în 2016?
-
Bilanțul pe 2016 arată o cifră de afaceri netă de 39 400 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 41 948 lei.
-
Este NATGOR S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, NATGOR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are NATGOR S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
-
Când a fost înființată NATGOR S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 septembrie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2016 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NATGOR S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NATGOR S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.