CUI 24943744
PERFECTABLE SRL
PERFECTABLE SRL este o firmă din Miercurea Ciuc, județul Harghita, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 110 lei și o pierdere netă de 295 lei.
Date de identificare
CUI
24943744
Nr. înregistrare
J19/19/2009
EUID
ROONRC.J19/19/2009
Formă juridică
SRL
Județ
Harghita
Localitate
Miercurea Ciuc
Adresă
STR. GHIOCEILOR, NR.11A
Data înregistrării
14-01-2009
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 19.12.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 12-01-2024
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
110
Rezultat net
−295
Capitaluri proprii
−19 576
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active circulante |
11 803
|
11 098
|
11 155
|
11 389
|
11 622
|
11 704
|
12 215
|
11 785
|
12 569
|
13 374
|
3 823
|
| Stocuri |
9 212
|
9 236
|
9 236
|
9 255
|
9 414
|
9 520
|
9 642
|
10 016
|
10 128
|
10 512
|
—
|
| Creanțe |
1 392
|
1 407
|
1 378
|
1 396
|
1 440
|
1 494
|
1 477
|
1 650
|
1 565
|
1 327
|
1 024
|
| Casa și conturi la bănci |
1 199
|
455
|
541
|
738
|
768
|
690
|
1 096
|
119
|
876
|
1 535
|
2 799
|
| Datorii |
31 379
|
30 379
|
29 382
|
29 385
|
29 382
|
29 379
|
29 383
|
27 382
|
27 088
|
25 615
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−19 576
|
−19 281
|
−18 227
|
−17 996
|
−17 760
|
−17 675
|
−17 168
|
−15 597
|
−14 519
|
−12 241
|
3 823
|
| Capital subscris vărsat |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
110
|
—
|
92
|
310
|
284
|
365
|
929
|
281
|
1 149
|
6 492
|
0
|
| Venituri totale |
110
|
0
|
92
|
310
|
284
|
365
|
929
|
281
|
1 149
|
6 492
|
0
|
| Cheltuieli totale |
405
|
1 054
|
321
|
537
|
360
|
861
|
2 472
|
1 351
|
3 392
|
22 376
|
6 177
|
| Rezultat brut |
−295
|
−1 054
|
−229
|
−227
|
−76
|
−496
|
−1 543
|
−1 070
|
−2 243
|
−15 884
|
−6 177
|
| Rezultat net |
Față de 2022
|
−1 054
|
−232
|
−236
|
−85
|
−507
|
−1 571
|
−1 078
|
−2 278
|
−16 064
|
−6 177
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PERFECTABLE SRL în 2023?
-
Bilanțul pe 2023 arată o cifră de afaceri netă de 110 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 295 lei.
-
Este PERFECTABLE SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, PERFECTABLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PERFECTABLE SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi.
-
Când a fost înființată PERFECTABLE SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 ianuarie 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PERFECTABLE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PERFECTABLE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.