CUI 25303336
TECHBOT CONNECT S.R.L.
TECHBOT CONNECT S.R.L. este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma este plătitoare de TVA din 2009 și aplică TVA la încasare. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 70 mii lei (+12.0% față de 2023) și un profit net de 26.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
25303336
Nr. înregistrare
J40/3626/2009
EUID
ROONRC.J40/3626/2009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
STR. GHIRLANDEI, NR.52, BL.77, SC.3, ET.1, AP.46
Data înregistrării
18-03-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.03.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 20-03-2009
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2893 - Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor şi tutunului
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4764 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
-
4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
-
4772 - Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele, în magazine specializate
-
4774 - Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice, în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
70 012
Rezultat net
+26 783
Capitaluri proprii
6 697
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
60 940
|
87 461
|
12 249
|
12 338
|
12 604
|
12 870
|
13 136
|
12 249
|
12 249
|
12 249
|
12 248
|
12 248
|
12 672
|
24 182
|
4 477
|
5 490
|
| Active circulante |
10 589
|
37 867
|
29 390
|
35 342
|
36 357
|
38 208
|
22 691
|
23 887
|
39 388
|
29 020
|
38 809
|
29 460
|
24 984
|
102 931
|
16 561
|
3 506
|
| Stocuri |
60
|
11 081
|
11 081
|
11 081
|
11 081
|
11 081
|
15 150
|
15 667
|
14 915
|
11 946
|
14 088
|
18 062
|
17 598
|
73 469
|
11 021
|
—
|
| Creanțe |
5 382
|
8 788
|
10 898
|
18 049
|
18 946
|
23 336
|
6 536
|
5 638
|
19 481
|
13 382
|
22 426
|
7 123
|
6 050
|
22 264
|
1 439
|
3 094
|
| Casa și conturi la bănci |
5 147
|
12 998
|
7 411
|
6 212
|
6 330
|
3 791
|
1 005
|
2 582
|
4 992
|
3 692
|
2 295
|
4 275
|
1 336
|
7 198
|
4 101
|
412
|
| Cheltuieli în avans |
1 804
|
2 125
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
64
|
67
|
| Datorii |
66 636
|
126 871
|
91 541
|
92 589
|
92 734
|
92 677
|
77 926
|
73 467
|
85 938
|
80 045
|
84 579
|
73 699
|
64 789
|
139 605
|
18 698
|
6 746
|
| Capitaluri proprii |
6 697
|
582
|
−49 902
|
−44 909
|
−43 773
|
−41 599
|
−42 099
|
−37 331
|
−34 301
|
−38 776
|
−33 522
|
−31 991
|
−27 133
|
−12 492
|
2 404
|
2 317
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
70 012
|
62 498
|
—
|
—
|
—
|
21 765
|
13 890
|
48 535
|
40 700
|
13 100
|
38 227
|
44 096
|
78 970
|
17 485
|
23 400
|
32 825
|
| Venituri totale |
71 133
|
62 498
|
0
|
0
|
1
|
21 766
|
13 890
|
48 811
|
40 700
|
13 100
|
38 229
|
44 096
|
109 439
|
17 485
|
23 400
|
32 826
|
| Cheltuieli totale |
36 360
|
2 569
|
1 168
|
1 136
|
2 175
|
20 590
|
18 241
|
50 385
|
35 002
|
17 961
|
38 613
|
47 631
|
116 081
|
32 380
|
21 663
|
30 306
|
| Rezultat brut |
+34 773
|
+59 929
|
−1 168
|
−1 136
|
−2 174
|
+1 176
|
−4 351
|
−1 574
|
+5 698
|
−4 861
|
−384
|
−3 535
|
−6 642
|
−14 895
|
+1 737
|
+2 520
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+26 783
|
+50 484
|
−1 168
|
−1 136
|
−2 174
|
+500
|
−4 768
|
−3 030
|
+4 476
|
−5 254
|
−1 531
|
−4 858
|
−6 642
|
−14 895
|
+87
|
+2 117
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TECHBOT CONNECT S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 70 012 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 26 783 lei.
-
Este TECHBOT CONNECT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TECHBOT CONNECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 20 martie 2009.
-
Ce cod CAEN principal are TECHBOT CONNECT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată TECHBOT CONNECT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TECHBOT CONNECT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TECHBOT CONNECT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.