CUI 25332064
TEOTIM CONSTRUCT SRL
TEOTIM CONSTRUCT SRL este o firmă din Preluci, județul Bacău, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o pierdere netă de 1.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
25332064
Nr. înregistrare
J2009000384044
EUID
ROONRC.J04/384/2009
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Preluci
Adresă
NR.155
Data înregistrării
23-03-2009
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.09.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 09-10-2026
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere
-
0220 - Exploatarea forestieră
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4671 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 550
Capitaluri proprii
−17 366
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
235
|
| Active circulante |
63 970
|
64 320
|
63 170
|
63 170
|
63 170
|
63 248
|
63 348
|
63 678
|
63 578
|
63 578
|
63 578
|
63 578
|
63 278
|
67 117
|
65 757
|
36 839
|
22 701
|
| Stocuri |
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 137
|
6 231
|
6 137
|
15 888
|
2 017
|
| Creanțe |
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
3 544
|
3 359
|
—
|
4
|
| Casa și conturi la bănci |
57 208
|
57 558
|
56 408
|
56 408
|
56 408
|
56 486
|
56 586
|
56 916
|
56 816
|
56 816
|
56 816
|
56 816
|
56 516
|
57 342
|
56 261
|
20 951
|
20 680
|
| Datorii |
81 336
|
80 136
|
78 986
|
78 986
|
78 986
|
78 204
|
78 304
|
78 204
|
77 204
|
77 204
|
77 204
|
77 204
|
75 704
|
77 787
|
67 482
|
36 695
|
39 222
|
| Capitaluri proprii |
−17 366
|
−15 816
|
−15 816
|
−15 816
|
−15 816
|
−14 956
|
−14 956
|
−14 526
|
−13 626
|
−13 626
|
−13 626
|
−13 626
|
−12 426
|
−10 670
|
−1 725
|
144
|
−16 286
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
42 742
|
90 430
|
52 512
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
28 889
|
103 684
|
53 115
|
| Cheltuieli totale |
1 550
|
—
|
—
|
—
|
860
|
—
|
430
|
900
|
—
|
—
|
—
|
1 200
|
1 756
|
8 945
|
30 758
|
84 029
|
69 601
|
| Rezultat brut |
−1 550
|
0
|
0
|
0
|
−860
|
0
|
−430
|
−900
|
0
|
0
|
0
|
−1 200
|
−1 756
|
−8 945
|
−1 869
|
+19 655
|
−16 486
|
| Rezultat net |
−1 550
|
0
|
0
|
0
|
−860
|
0
|
−430
|
−900
|
0
|
0
|
0
|
−1 200
|
−1 756
|
−8 945
|
−1 869
|
+16 430
|
−16 486
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TEOTIM CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, TEOTIM CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TEOTIM CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TEOTIM CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 martie 2009.
-
Unde are sediul TEOTIM CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei TEOTIM CONSTRUCT SRL (CUI 25332064) este în NR.155, Preluci, județul Bacău.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TEOTIM CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TEOTIM CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.