CUI 25333833
DEHELEAN NETWORK S.R.L.
DEHELEAN NETWORK S.R.L. este o firmă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma este plătitoare de TVA din 2009, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6 mii lei (+8.0% față de 2024) și o pierdere netă de 11.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
25333833
Nr. înregistrare
J31/166/2009
EUID
ROONRC.J31/166/2009
Formă juridică
SRL
Județ
Sălaj
Localitate
Zalău
Adresă
STR. METEOROLOGIEI, NR.14, BL.SILCOTUB, SC.B, ET.1, AP.15
Data înregistrării
24-03-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.03.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 24-03-2009
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
6 021
Rezultat net
−11 615
Capitaluri proprii
−55 679
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 144
|
2 177
|
3 210
|
4 243
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
656
|
1 969
|
3 281
|
4 594
|
—
|
—
|
| Active circulante |
3 098
|
4 239
|
7 115
|
9 930
|
5 265
|
5 316
|
1 398
|
2 085
|
2 481
|
1 264
|
1 902
|
631
|
2 004
|
9 099
|
25 912
|
33 088
|
9 903
|
| Stocuri |
280
|
—
|
5 329
|
7 225
|
4 654
|
4 151
|
—
|
620
|
320
|
960
|
960
|
235
|
1 106
|
5 856
|
18 883
|
26 259
|
7 909
|
| Creanțe |
2 109
|
1 585
|
1 287
|
1 854
|
143
|
873
|
1 317
|
1 077
|
—
|
2
|
—
|
383
|
889
|
2 871
|
6 231
|
6 723
|
1 959
|
| Casa și conturi la bănci |
709
|
2 654
|
499
|
851
|
468
|
292
|
81
|
388
|
2 161
|
302
|
942
|
13
|
9
|
372
|
798
|
106
|
35
|
| Datorii |
59 921
|
50 480
|
43 113
|
44 256
|
27 406
|
27 494
|
24 374
|
21 439
|
9 920
|
9 409
|
7 380
|
7 058
|
7 308
|
15 064
|
32 977
|
30 902
|
9 412
|
| Capitaluri proprii |
−55 679
|
−44 064
|
−32 788
|
−30 083
|
−22 141
|
−22 178
|
−22 976
|
−19 354
|
−7 439
|
−8 145
|
−5 478
|
−5 771
|
−3 335
|
−2 684
|
−2 471
|
2 186
|
491
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
6 021
|
5 573
|
6 230
|
5 171
|
7 497
|
7 697
|
7 833
|
2 734
|
5 624
|
3 415
|
6 548
|
5 017
|
9 252
|
22 729
|
30 184
|
12 083
|
22 696
|
| Venituri totale |
6 021
|
5 573
|
6 230
|
5 171
|
7 497
|
7 697
|
7 833
|
2 974
|
5 624
|
3 415
|
6 548
|
5 017
|
9 268
|
22 729
|
30 544
|
12 623
|
22 696
|
| Cheltuieli totale |
17 636
|
16 850
|
8 935
|
12 957
|
7 236
|
6 678
|
11 221
|
14 799
|
4 918
|
6 081
|
6 255
|
7 453
|
9 919
|
22 942
|
35 190
|
9 278
|
22 344
|
| Rezultat brut |
−11 615
|
−11 277
|
−2 705
|
−7 786
|
+261
|
+1 019
|
−3 388
|
−11 825
|
+706
|
−2 666
|
+293
|
−2 436
|
−651
|
−213
|
−4 646
|
+3 345
|
+352
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−11 615
|
−11 277
|
−2 705
|
−7 941
|
+36
|
+798
|
−3 621
|
−11 915
|
+706
|
−2 666
|
+293
|
−2 436
|
−651
|
−213
|
−4 657
|
+1 695
|
+291
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DEHELEAN NETWORK S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 6 021 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 11 615 lei.
-
Este DEHELEAN NETWORK S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, DEHELEAN NETWORK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 24 martie 2009.
-
Ce cod CAEN principal are DEHELEAN NETWORK S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată DEHELEAN NETWORK S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 martie 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DEHELEAN NETWORK S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DEHELEAN NETWORK S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.