CUI 25433689
BITMAKER CENTER S.R.L.
BITMAKER CENTER S.R.L. este o firmă din Orş. Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe. Firma este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o pierdere netă de 88.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
25433689
Nr. înregistrare
J2021004260236
EUID
ROONRC.J23/4260/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
STR. 1 MAI, NR.78 C
Data înregistrării
10-04-2009
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 12.07.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 06-10-2021
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−88 261
Capitaluri proprii
273 772
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
7 046
|
34 830
|
62 542
|
95 172
|
127 828
|
| Active circulante |
267 031
|
331 189
|
442 804
|
232 002
|
129 810
|
| Creanțe |
259 204
|
256 997
|
433 579
|
226 999
|
122 776
|
| Casa și conturi la bănci |
7 827
|
74 192
|
9 225
|
5 003
|
7 034
|
| Datorii |
305
|
3 986
|
4 719
|
13 908
|
10 936
|
| Capitaluri proprii |
273 772
|
362 033
|
500 627
|
313 266
|
246 702
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
469 631
|
589 036
|
376 794
|
279 509
|
| Venituri totale |
5 000
|
474 233
|
601 021
|
406 085
|
281 996
|
| Cheltuieli totale |
93 261
|
101 371
|
96 003
|
86 254
|
27 109
|
| Rezultat brut |
−88 261
|
+372 862
|
+505 018
|
+319 831
|
+254 887
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−88 261
|
+361 793
|
+500 386
|
+313 066
|
+246 502
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este BITMAKER CENTER S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, BITMAKER CENTER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 octombrie 2021.
-
Ce cod CAEN principal are BITMAKER CENTER S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.
-
Când a fost înființată BITMAKER CENTER S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2021.
-
Unde are sediul BITMAKER CENTER S.R.L.?
-
Sediul firmei BITMAKER CENTER S.R.L. (CUI 25433689) este în STR. 1 MAI, NR.78 C, Orş. Otopeni, județul Ilfov.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BITMAKER CENTER S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BITMAKER CENTER S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.