CUI 25456640
E SHIELDING SOLUTION S.R.L.
E SHIELDING SOLUTION S.R.L. este o firmă din Piteşti, județul Argeș, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma este plătitoare de TVA din 2009 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 148.3 mii lei (−93.4% față de 2024), o pierdere netă de 178.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
25456640
Nr. înregistrare
J03/535/2009
EUID
ROONRC.J03/535/2009
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Piteşti
Adresă
STR. EPISCOP GRIGORIE LEU, NR.31B
Data înregistrării
16-04-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.04.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 24-04-2009
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
148 267
Rezultat net
−178 677
Capitaluri proprii
528 973
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
160 954
|
210 479
|
5 138
|
7 862
|
3 084
|
4 331
|
37 780
|
84 951
|
134 392
|
62 428
|
42 163
|
67 646
|
58 732
|
77 879
|
1 057
|
2 151
|
2 612
|
| Active circulante |
449 622
|
501 060
|
2 703 378
|
1 977 684
|
1 314 055
|
2 073 610
|
3 030 605
|
2 110 597
|
1 665 387
|
3 278 257
|
3 274 790
|
1 863 456
|
2 223 274
|
1 551 841
|
1 294 759
|
1 020 163
|
235 999
|
| Stocuri |
110 218
|
75 398
|
324 746
|
461 317
|
375 871
|
343 252
|
417 377
|
420 494
|
428 188
|
627 579
|
689 659
|
577 739
|
456 899
|
386 205
|
325 569
|
244 604
|
92 199
|
| Creanțe |
66 433
|
53 900
|
2 041 273
|
514 523
|
291 528
|
804 613
|
1 746 228
|
548 783
|
797 815
|
1 274 592
|
1 636 737
|
1 126 026
|
1 135 784
|
521 748
|
394 705
|
409 769
|
22 630
|
| Casa și conturi la bănci |
272 971
|
371 762
|
337 359
|
1 001 844
|
646 656
|
925 745
|
867 000
|
1 141 320
|
439 384
|
1 376 086
|
948 394
|
159 691
|
630 591
|
643 888
|
574 485
|
365 790
|
121 170
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
33 000
|
148 896
|
86 236
|
73 359
|
33 277
|
37 603
|
16 775
|
79 031
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
81 603
|
3 889
|
2 050 701
|
1 443 627
|
712 560
|
1 439 900
|
2 390 262
|
1 521 751
|
1 105 154
|
2 708 316
|
2 605 553
|
398 443
|
1 570 606
|
171 206
|
149 737
|
310 914
|
28 198
|
| Capitaluri proprii |
528 973
|
707 650
|
690 815
|
690 815
|
690 815
|
711 400
|
711 400
|
711 400
|
711 400
|
711 400
|
711 400
|
1 532 659
|
711 400
|
1 458 514
|
1 146 079
|
711 400
|
210 413
|
| Capital subscris vărsat |
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
148 267
|
2 254 920
|
6 940 323
|
5 478 252
|
3 154 381
|
4 997 928
|
6 120 913
|
4 947 185
|
4 188 336
|
7 712 696
|
7 264 470
|
4 617 880
|
3 370 571
|
3 718 475
|
2 266 812
|
1 812 821
|
567 197
|
| Venituri totale |
171 607
|
2 286 670
|
6 960 828
|
5 489 253
|
3 169 064
|
5 032 445
|
6 154 268
|
4 968 458
|
4 215 625
|
7 725 950
|
7 285 580
|
4 644 881
|
3 404 936
|
3 742 661
|
2 294 000
|
1 817 871
|
570 699
|
| Cheltuieli totale |
350 284
|
2 266 636
|
5 769 893
|
4 469 715
|
2 458 232
|
3 796 030
|
4 407 085
|
3 704 881
|
3 364 261
|
5 456 915
|
4 986 277
|
3 677 708
|
2 732 850
|
2 847 795
|
1 774 820
|
1 221 076
|
323 779
|
| Rezultat brut |
−178 677
|
+20 034
|
+1 190 935
|
+1 019 538
|
+710 832
|
+1 236 415
|
+1 747 183
|
+1 263 577
|
+851 364
|
+2 269 035
|
+2 299 303
|
+967 173
|
+672 086
|
+894 866
|
+519 180
|
+596 795
|
+246 920
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−178 677
|
+16 835
|
+1 017 185
|
+931 826
|
+599 546
|
+1 058 894
|
+1 487 501
|
+1 212 819
|
+732 088
|
+1 931 158
|
+1 945 005
|
+821 259
|
+569 378
|
+747 114
|
+434 679
|
+500 987
|
+207 413
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut E SHIELDING SOLUTION S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 148 267 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 178 677 lei.
-
Este E SHIELDING SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, E SHIELDING SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 24 aprilie 2009.
-
Ce cod CAEN principal are E SHIELDING SOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
-
Când a fost înființată E SHIELDING SOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către E SHIELDING SOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește E SHIELDING SOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.