CUI 25541214
ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL
ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL este o firmă din Ungureni, județul Dâmbovița, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2020 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 261.6 mii lei (+2.7% față de 2024), o pierdere netă de 56.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
25541214
Nr. înregistrare
J2009000352151
EUID
ROONRC.J2009000352151
Formă juridică
SRL
Județ
Dâmbovița
Localitate
Ungureni
Data înregistrării
12-05-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.05.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 15-06-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
261 605
Rezultat net
−56 689
Capitaluri proprii
−60 466
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
14 696
|
58 782
|
58 782
|
102 868
|
102 868
|
117 563
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
303
|
| Active circulante |
2 523
|
11 955
|
128 300
|
19 152
|
19 152
|
40 524
|
105 185
|
113 130
|
83 723
|
45 822
|
37 519
|
4 457
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
9 486
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 222
|
1 222
|
1 222
|
1 222
|
1 222
|
38 036
|
94 949
|
81 882
|
44 931
|
43 776
|
17 021
|
815
|
| Casa și conturi la bănci |
1 301
|
10 733
|
127 078
|
17 930
|
17 930
|
2 488
|
750
|
31 248
|
38 792
|
2 046
|
20 498
|
3 642
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
36 725
|
4 565
|
2 942
|
—
|
—
|
| Datorii |
77 685
|
74 514
|
111 908
|
37 370
|
37 370
|
143 218
|
84 093
|
36 964
|
61 268
|
50 477
|
34 919
|
2 194
|
| Capitaluri proprii |
−60 466
|
−3 777
|
75 174
|
84 650
|
84 650
|
14 869
|
21 092
|
112 891
|
27 020
|
−1 713
|
2 600
|
2 566
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
—
|
—
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
261 605
|
254 706
|
392 750
|
—
|
124 558
|
58 167
|
182 631
|
104 778
|
41 615
|
91 334
|
75 097
|
88 815
|
| Venituri totale |
261 605
|
254 706
|
392 750
|
0
|
124 558
|
58 167
|
182 631
|
104 778
|
41 619
|
91 335
|
75 098
|
88 819
|
| Cheltuieli totale |
315 678
|
331 109
|
339 027
|
—
|
52 165
|
62 645
|
171 989
|
15 764
|
7 847
|
95 647
|
70 842
|
84 693
|
| Rezultat brut |
−54 073
|
−76 403
|
+53 723
|
0
|
+72 393
|
−4 478
|
+10 642
|
+89 014
|
+33 772
|
−4 312
|
+4 256
|
+4 126
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−56 689
|
−78 950
|
+51 255
|
0
|
+69 781
|
−6 223
|
+5 162
|
+85 871
|
+28 733
|
−4 312
|
+34
|
+2 366
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
1
|
1
|
—
|
2
|
—
|
1
|
2
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 261 605 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 56 689 lei.
-
Este ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 15 iunie 2020.
-
Ce cod CAEN principal are ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 mai 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ROBERT - NUŢU CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.