CUI 25548522
M.N. IMOB COMPLEX S.R.L.
M.N. IMOB COMPLEX S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 5.4 mii lei.
Date de identificare
CUI
25548522
Nr. înregistrare
J40/5848/2009
EUID
ROONRC.J40/5848/2009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
B-DUL BUCURESTII NOI, NR.192-204C18, ET.1, AP.BIROUL 1
Data înregistrării
13-05-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 13.05.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 19-06-2014
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliarăSursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2013
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−5 387
Capitaluri proprii
−31 813
Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
376 350
|
376 350
|
376 350
|
376 350
|
376 350
|
| Active circulante |
1 195
|
1 195
|
1 683
|
1 783
|
2 114
|
| Creanțe |
144
|
144
|
105
|
81
|
22
|
| Casa și conturi la bănci |
1 051
|
1 051
|
1 578
|
1 702
|
2 092
|
| Datorii |
409 358
|
403 971
|
394 486
|
391 345
|
383 801
|
| Capitaluri proprii |
−31 813
|
−26 426
|
−16 453
|
−13 212
|
−5 337
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
15 697
|
9 396
|
18 387
|
23 104
|
1
|
| Cheltuieli totale |
20 737
|
19 370
|
21 628
|
28 529
|
5 538
|
| Rezultat brut |
−5 040
|
−9 974
|
−3 241
|
−5 425
|
−5 537
|
| Rezultat net |
Față de 2012
−5 387
|
−9 974
|
−3 241
|
−7 875
|
−5 537
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut M.N. IMOB COMPLEX S.R.L. în 2013?
-
Bilanțul pe 2013 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 5 387 lei.
-
Este M.N. IMOB COMPLEX S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, M.N. IMOB COMPLEX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are M.N. IMOB COMPLEX S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.
-
Când a fost înființată M.N. IMOB COMPLEX S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 mai 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către M.N. IMOB COMPLEX S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește M.N. IMOB COMPLEX S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.