CUI 25851525
INTERDEF CONCEPT SRL
INTERDEF CONCEPT SRL este o firmă din Lumina, județul Constanța, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 1.6 mil. lei (−73.7% față de 2013), un profit net de 63.1 mii lei și 8 angajați.
Date de identificare
CUI
25851525
Nr. înregistrare
J13/1784/2009
EUID
ROONRC.J13/1784/2009
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Lumina
Adresă
Str. Decebal, Nr. 89, C.P.
Data înregistrării
05-08-2009
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 13.03.2015
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 18-08-2016
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2014
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 583 997
Rezultat net
+63 143
Capitaluri proprii
−59 689
Număr mediu de salariați
8
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4611 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4611 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4611 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4611 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4611 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4611 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
15 595
|
79 997
|
181 885
|
292 345
|
198 368
|
908
|
| Active circulante |
217 075
|
477 225
|
272 827
|
355 822
|
7 466
|
290
|
| Stocuri |
303
|
303
|
243
|
259
|
56
|
90
|
| Creanțe |
160 698
|
361 388
|
154 721
|
343 536
|
1 637
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
56 074
|
115 534
|
117 863
|
12 027
|
5 773
|
200
|
| Cheltuieli în avans |
313
|
2 178
|
0
|
6 327
|
1 391
|
—
|
| Datorii |
292 672
|
682 233
|
734 495
|
757 098
|
234 345
|
1 219
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−59 689
|
−122 833
|
−279 783
|
−102 604
|
−27 120
|
−21
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2013
1 583 997
|
6 027 609
|
4 242 579
|
2 069 761
|
942 783
|
—
|
| Venituri totale |
1 752 483
|
6 111 642
|
4 245 801
|
2 081 601
|
944 252
|
—
|
| Cheltuieli totale |
1 689 340
|
5 954 692
|
4 422 980
|
2 157 085
|
969 701
|
221
|
| Rezultat brut |
+63 143
|
+156 950
|
−177 179
|
−75 484
|
−25 449
|
−221
|
| Rezultat net |
Față de 2013
+63 143
|
+156 950
|
−177 179
|
−75 484
|
−27 099
|
−221
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2013
|
9
|
8
|
6
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INTERDEF CONCEPT SRL în 2014?
-
Bilanțul pe 2014 arată o cifră de afaceri netă de 1 583 997 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 63 143 lei.
-
Este INTERDEF CONCEPT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, INTERDEF CONCEPT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are INTERDEF CONCEPT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate.
-
Când a fost înființată INTERDEF CONCEPT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 august 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERDEF CONCEPT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERDEF CONCEPT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.