CUI 25870918
PROFIDIAB SRL
PROFIDIAB SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (+14.9% față de 2024), un profit net de 428.5 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
25870918
Nr. înregistrare
J2009008701405
EUID
ROONRC.J40/8701/2009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
ȘOS GIURGIULUI, NR.28
Data înregistrării
11-08-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.08.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializatăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală
-
8690 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 217 732
Rezultat net
+428 548
Capitaluri proprii
428 788
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
96 850
|
21 392
|
19 888
|
37 564
|
43 772
|
46 576
|
60 636
|
75 233
|
66 800
|
92 053
|
88 917
|
447
|
447
|
447
|
447
|
447
|
| Active circulante |
369 390
|
797 961
|
273 980
|
351 814
|
220 266
|
123 415
|
52 009
|
40 629
|
27 764
|
7 433
|
104
|
83
|
−7
|
21
|
18
|
872
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
585
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
328 794
|
397 496
|
50 699
|
198 903
|
5 686
|
1 203
|
—
|
660
|
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
40 596
|
400 465
|
223 281
|
152 911
|
214 580
|
122 212
|
52 009
|
39 969
|
27 764
|
6 848
|
103
|
83
|
−7
|
21
|
18
|
872
|
| Cheltuieli în avans |
3 312
|
1 521
|
1 131
|
914
|
701
|
668
|
397
|
24
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
40 764
|
423 138
|
13 817
|
105 165
|
5 414
|
14 586
|
27 159
|
118 739
|
139 292
|
145 696
|
88 490
|
52
|
203
|
210
|
239
|
947
|
| Capitaluri proprii |
428 788
|
397 736
|
281 182
|
285 127
|
259 325
|
156 073
|
85 883
|
−2 853
|
−44 728
|
−46 210
|
531
|
478
|
237
|
258
|
226
|
372
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 217 732
|
1 059 744
|
884 966
|
758 880
|
510 192
|
369 533
|
231 303
|
138 516
|
69 212
|
6 851
|
1 500
|
450
|
401
|
535
|
350
|
2 500
|
| Venituri totale |
1 217 847
|
1 059 861
|
884 991
|
758 922
|
510 230
|
372 107
|
231 335
|
138 534
|
69 220
|
6 851
|
1 500
|
450
|
401
|
535
|
352
|
2 506
|
| Cheltuieli totale |
753 494
|
631 206
|
595 376
|
466 599
|
246 145
|
255 109
|
140 285
|
95 282
|
67 046
|
53 157
|
1 209
|
161
|
357
|
466
|
321
|
337
|
| Rezultat brut |
+464 353
|
+428 655
|
+289 615
|
+292 323
|
+264 085
|
+116 998
|
+91 050
|
+43 252
|
+2 174
|
−46 306
|
+291
|
+289
|
+44
|
+69
|
+31
|
+2 169
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+428 548
|
+397 496
|
+280 942
|
+284 887
|
+259 085
|
+113 547
|
+88 736
|
+41 875
|
+1 482
|
−46 450
|
+291
|
+241
|
+37
|
+58
|
+26
|
+172
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
2
|
3
|
3
|
2
|
2
|
3
|
2
|
—
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PROFIDIAB SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 217 732 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 428 548 lei.
-
Este PROFIDIAB SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, PROFIDIAB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PROFIDIAB SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată.
-
Când a fost înființată PROFIDIAB SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 august 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PROFIDIAB SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PROFIDIAB SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.