CUI 25947205
CARMA - BOX CONSTRUCT SRL
CARMA - BOX CONSTRUCT SRL este o firmă din Şag, județul Timiș, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare. Firma este plătitoare de TVA din 2009. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.8 mil. lei (+5.2% față de 2024), un profit net de 36.4 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
25947205
Nr. înregistrare
J35/1642/2009
EUID
ROONRC.J2009001642356
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Şag
Adresă
STR. I, NR.3A, CAMERA 1
Data înregistrării
27-08-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.08.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2009
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 750 750
Rezultat net
+36 409
Capitaluri proprii
36 649
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4683 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
42 883
|
—
|
851
|
61 927
|
131 699
|
207 814
|
274 910
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
345 486
|
407 056
|
559 549
|
611 697
|
741 695
|
330 882
|
345 115
|
555 565
|
378 294
|
463 058
|
290 717
|
401 388
|
150 994
|
217 427
|
133 487
|
156 177
|
83 242
|
| Stocuri |
329 924
|
265 946
|
320 108
|
382 083
|
366 950
|
306 740
|
310 395
|
300 707
|
318 167
|
450 548
|
243 347
|
316 061
|
130 857
|
152 793
|
107 996
|
126 675
|
72 143
|
| Creanțe |
15 471
|
5 230
|
58 546
|
20 449
|
4 730
|
2 212
|
20 419
|
12 339
|
22 000
|
8 871
|
4 688
|
25 693
|
10 205
|
31 789
|
2 681
|
12 759
|
10 889
|
| Casa și conturi la bănci |
91
|
135 880
|
180 895
|
209 165
|
370 015
|
21 930
|
14 301
|
242 519
|
38 127
|
3 639
|
42 682
|
59 634
|
9 932
|
32 845
|
22 810
|
16 743
|
210
|
| Cheltuieli în avans |
1 515
|
1 139
|
400
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
353 235
|
401 227
|
556 781
|
668 122
|
664 174
|
340 084
|
487 022
|
82 736
|
26 353
|
159 811
|
71 110
|
298 341
|
84 768
|
156 956
|
94 451
|
133 570
|
84 658
|
| Capitaluri proprii |
36 649
|
6 968
|
4 019
|
5 502
|
209 220
|
198 612
|
133 003
|
472 829
|
351 941
|
303 247
|
219 607
|
103 047
|
66 226
|
60 471
|
39 036
|
22 607
|
−1 416
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 750 750
|
1 664 459
|
1 929 568
|
2 544 511
|
2 506 818
|
2 259 356
|
2 042 647
|
1 707 597
|
1 370 457
|
1 135 746
|
1 346 215
|
703 493
|
438 446
|
189 368
|
160 625
|
154 896
|
9 547
|
| Venituri totale |
1 782 192
|
1 664 985
|
1 930 645
|
2 547 053
|
2 505 797
|
2 260 044
|
2 042 649
|
1 707 598
|
1 372 183
|
1 148 443
|
1 363 474
|
718 375
|
438 449
|
189 368
|
160 625
|
154 896
|
9 547
|
| Cheltuieli totale |
1 725 424
|
1 643 042
|
1 908 845
|
2 519 638
|
2 437 428
|
2 124 596
|
1 889 430
|
1 524 231
|
1 264 570
|
1 044 225
|
1 218 286
|
670 200
|
431 283
|
163 849
|
141 065
|
126 297
|
10 613
|
| Rezultat brut |
+56 768
|
+21 943
|
+21 800
|
+27 415
|
+68 369
|
+135 448
|
+153 219
|
+183 367
|
+107 613
|
+104 218
|
+145 188
|
+48 175
|
+7 166
|
+25 519
|
+19 560
|
+28 599
|
−1 066
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+36 409
|
+6 728
|
+3 779
|
+5 262
|
+48 608
|
+114 609
|
+132 763
|
+166 288
|
+94 094
|
+83 641
|
+116 559
|
+36 821
|
+5 755
|
+21 435
|
+16 430
|
+24 023
|
−1 616
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
4
|
5
|
5
|
6
|
6
|
6
|
5
|
5
|
3
|
3
|
2
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CARMA - BOX CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 750 750 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 36 409 lei.
-
Este CARMA - BOX CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CARMA - BOX CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2009.
-
Ce cod CAEN principal are CARMA - BOX CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare.
-
Când a fost înființată CARMA - BOX CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CARMA - BOX CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CARMA - BOX CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.