CUI 25976464

DOKANDY SERVICES S.R.L.

DOKANDY SERVICES S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

25976464

Nr. înregistrare

J35/2527/2021

EUID

ROONRC.J35/2527/2021

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Timişoara

Adresă

STR. VERDE, NR.18, CAMERA 1, BL.A97, SC.B, AP.11

Data înregistrării

07-09-2009

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 18.06.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 28-08-2024

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 8211 - Activităţi combinate de secretariat

  • 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 9003 - Activităţi de creaţie artistică

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2020

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

−127 834

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este DOKANDY SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DOKANDY SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are DOKANDY SERVICES S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Când a fost înființată DOKANDY SERVICES S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iunie 2021.

Unde are sediul DOKANDY SERVICES S.R.L.?

Sediul firmei DOKANDY SERVICES S.R.L. (CUI 25976464) este în STR. VERDE, NR.18, CAMERA 1, BL.A97, SC.B, AP.11, Timişoara, județul Timiș.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către DOKANDY SERVICES S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DOKANDY SERVICES S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit