CUI 26041772
FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.
FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 27 mii lei (−95.7% față de 2024), o pierdere netă de 4.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
26041772
Nr. înregistrare
J2009001715122
EUID
ROONRC.J2009001715122
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. BUCIUM, NR.9, SC.II, ET.III, AP.18
Data înregistrării
30-09-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.09.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverseCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4686 - Comerţ cu ridicata al altor produse intermediare
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
26 990
Rezultat net
−4 874
Capitaluri proprii
−19 333
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1 395
|
1 868
|
8 118
|
| Active circulante |
147
|
59 267
|
808
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
21
|
65
|
14
|
672
|
| Creanțe |
149
|
1 892
|
—
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
14
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
−2
|
57 375
|
808
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
7
|
51
|
—
|
672
|
| Datorii |
19 480
|
73 727
|
71 832
|
69 638
|
69 638
|
69 638
|
69 638
|
69 638
|
69 638
|
69 538
|
69 466
|
69 466
|
69 341
|
69 225
|
70 025
|
69 625
|
61 904
|
| Capitaluri proprii |
−19 333
|
−14 460
|
−71 024
|
−69 624
|
−69 624
|
−69 624
|
−69 624
|
−69 624
|
−69 624
|
−69 524
|
−69 452
|
−69 452
|
−69 327
|
−69 204
|
−68 565
|
−67 743
|
−53 114
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
26 990
|
628 919
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
22 502
|
6 893
|
| Venituri totale |
26 990
|
628 919
|
117
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
22 933
|
7 499
|
| Cheltuieli totale |
31 594
|
558 880
|
1 518
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
100
|
72
|
—
|
124
|
124
|
639
|
822
|
35 635
|
60 263
|
| Rezultat brut |
−4 604
|
+70 039
|
−1 401
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−100
|
−72
|
0
|
−124
|
−124
|
−639
|
−822
|
−12 702
|
−52 764
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−4 874
|
+56 564
|
−1 401
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−100
|
−72
|
0
|
−124
|
−124
|
−639
|
−822
|
−14 629
|
−53 314
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 26 990 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 4 874 lei.
-
Este FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
-
Când a fost înființată FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 septembrie 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FLOBY TECHNOLOGY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FLOBY TECHNOLOGY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.