CUI 26240651
INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL
INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
26240651
Nr. înregistrare
J40/11181/2009
EUID
ROONRC.J40/11181/2009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
Str. SERG. VASILE R. SIŢĂ, Nr. 18A, C.P.
Data înregistrării
19-11-2009
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 21.05.2015
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 09-11-2022
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliarăSursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2020
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−21 569
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
541 508
|
541 508
|
541 508
|
541 508
|
541 509
|
541 509
|
541 509
|
541 509
|
541 509
|
| Active circulante |
130
|
130
|
130
|
130
|
9
|
—
|
0
|
−55
|
955
|
| Casa și conturi la bănci |
130
|
130
|
130
|
130
|
9
|
—
|
0
|
−55
|
955
|
| Datorii |
563 207
|
563 207
|
563 207
|
563 207
|
562 509
|
559 475
|
551 278
|
543 159
|
543 159
|
| Capitaluri proprii |
−21 569
|
−21 569
|
−21 569
|
−21 569
|
−20 991
|
−17 966
|
−9 769
|
−1 705
|
−695
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
511
|
3 025
|
8 197
|
392
|
70
|
45
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
−511
|
−3 025
|
−8 197
|
−392
|
−70
|
−45
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
−511
|
−3 025
|
−8 197
|
−392
|
−70
|
−45
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.
-
Când a fost înființată INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 noiembrie 2009.
-
Unde are sediul INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL?
-
Sediul firmei INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL (CUI 26240651) este în Str. SERG. VASILE R. SIŢĂ, Nr. 18A, C.P., Sector 3, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERNLAND PROJECT DEVELOPMENTS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.