CUI 26262285
QUESTION MARK PUB S.R.L.
QUESTION MARK PUB S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Inactivă fiscal. În 2023 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
26262285
Nr. înregistrare
J40/11283/2009
EUID
ROONRC.J40/11283/2009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
CALEA MOSILOR, NR.207, BL.15, SC.1, ET.3, AP.8
Data înregistrării
26-11-2009
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.11.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 13-08-2026
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
-
4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5610 - Restaurante
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5629 - Alte servicii de alimentaţie n.c.a.
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
0
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
—
|
5 850
|
6 000
|
| Active circulante |
—
|
10 559
|
20 260
|
| Stocuri |
—
|
3 473
|
18 940
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
7 086
|
1 320
|
| Datorii |
0
|
95 981
|
60 934
|
| Capitaluri proprii |
0
|
−79 572
|
−34 674
|
| Capital subscris vărsat |
—
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
15 598
|
5 176
|
| Venituri totale |
0
|
15 598
|
5 399
|
| Cheltuieli totale |
—
|
58 846
|
40 111
|
| Rezultat brut |
0
|
−43 248
|
−34 712
|
| Rezultat net |
Față de 2010
|
−44 898
|
−34 874
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este QUESTION MARK PUB S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, QUESTION MARK PUB S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QUESTION MARK PUB S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
-
Când a fost înființată QUESTION MARK PUB S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2009.
-
Unde are sediul QUESTION MARK PUB S.R.L.?
-
Sediul firmei QUESTION MARK PUB S.R.L. (CUI 26262285) este în CALEA MOSILOR, NR.207, BL.15, SC.1, ET.3, AP.8, Sector 2, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QUESTION MARK PUB S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QUESTION MARK PUB S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.