CUI 2718318
S.G. & COMP SRL
S.G. & COMP SRL este o firmă din Mihai Bravu, județul Bihor, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat o pierdere netă de 5 mii lei.
Date de identificare
CUI
2718318
Nr. înregistrare
J05/747/1992
EUID
ROONRC.J05/747/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Mihai Bravu
Adresă
MIHAI BRAVU, Nr. 202, C.P. 417237
Data înregistrării
19-01-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.01.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 09-05-2025
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelorSursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2020
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−5 039
Capitaluri proprii
−27 325
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4781 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active circulante |
4 995
|
4 034
|
2 975
|
2 033
|
1 165
|
4 922
|
9 026
|
8 055
|
8 333
|
3 227
|
1 490
|
1 502
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 825
|
2 650
|
4 808
|
1 371
|
399
|
257
|
77
|
| Creanțe |
4 615
|
3 734
|
2 855
|
1 973
|
1 165
|
1 751
|
1 490
|
2 405
|
2 053
|
1 405
|
972
|
592
|
| Casa și conturi la bănci |
380
|
300
|
120
|
60
|
—
|
1 346
|
4 886
|
842
|
4 909
|
1 423
|
261
|
833
|
| Datorii |
32 320
|
26 320
|
20 620
|
15 040
|
9 920
|
15 451
|
18 528
|
18 578
|
18 800
|
13 800
|
10 400
|
7 372
|
| Capitaluri proprii |
−27 325
|
−22 286
|
−17 645
|
−13 007
|
−8 755
|
−10 529
|
−9 502
|
−10 523
|
−10 467
|
−10 573
|
−8 910
|
−5 870
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
26 814
|
5 084
|
6 108
|
9 061
|
5 682
|
5 088
|
8 345
|
7 007
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
26 814
|
5 084
|
6 108
|
9 061
|
5 682
|
5 088
|
8 345
|
7 007
|
| Cheltuieli totale |
5 039
|
4 641
|
4 638
|
4 252
|
24 236
|
5 958
|
4 905
|
8 862
|
5 576
|
6 751
|
9 736
|
8 574
|
| Rezultat brut |
−5 039
|
−4 641
|
−4 638
|
−4 252
|
+2 578
|
−874
|
+1 203
|
+199
|
+106
|
−1 663
|
−1 391
|
−1 567
|
| Rezultat net |
Față de 2019
−5 039
|
−4 641
|
−4 638
|
−4 252
|
+1 774
|
−1 027
|
+1 020
|
−55
|
+106
|
−1 663
|
−3 041
|
−3 034
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este S.G. & COMP SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, S.G. & COMP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are S.G. & COMP SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor.
-
Când a fost înființată S.G. & COMP SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 martie 1992.
-
Unde are sediul S.G. & COMP SRL?
-
Sediul firmei S.G. & COMP SRL (CUI 2718318) este în MIHAI BRAVU, Nr. 202, C.P. 417237, Mihai Bravu, județul Bihor.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către S.G. & COMP SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește S.G. & COMP SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.