CUI 2777985

DELMIFARM SRL

DELMIFARM SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 5231 - Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

2777985

Nr. înregistrare

J40/22212/1992

EUID

ROONRC.J40/22212/1992

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 6

Adresă

Bld. Iuliu Maniu, Nr. 186A, C.P.

Data înregistrării

21-01-1993

Stare înregistrare

RELUARE ACTIVITATE din data 27.05.2013

Stare la Registrul Comerțului

sediu expirat
funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 16-03-2020

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−5 242

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este DELMIFARM SRL plătitoare de TVA?

Nu, DELMIFARM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are DELMIFARM SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5231 - Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă.

Când a fost înființată DELMIFARM SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 1992.

Unde are sediul DELMIFARM SRL?

Sediul firmei DELMIFARM SRL (CUI 2777985) este în Bld. Iuliu Maniu, Nr. 186A, C.P., Sector 6, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către DELMIFARM SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DELMIFARM SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit