CUI 28951480
NETVOLT SRL
NETVOLT SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2011. În 2025 a raportat o pierdere netă de 12.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
28951480
Nr. înregistrare
J2020005875407
EUID
ROONRC.J2020005875407
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
ŞOS ALEXANDRIEI, NR.203A, ÎN SUPRAFAŢĂ DE 50 MP
Data înregistrării
03-08-2011
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 03.06.2020
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2011
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−12 693
Capitaluri proprii
−4 612 492
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
7 309
|
18 273
|
71 679
|
552 242
|
882 572
|
1 036 512
|
820 758
|
249 631
|
0
|
—
|
—
|
| Active circulante |
692 022
|
691 842
|
700 996
|
750 286
|
791 276
|
833 711
|
1 131 780
|
9 863 144
|
13 631 111
|
14 032 964
|
9 258 962
|
4 562 061
|
44 440
|
34 552
|
8 831
|
| Stocuri |
402
|
402
|
—
|
—
|
39 987
|
0
|
1 933
|
7 012 287
|
7 271 748
|
6 175 453
|
4 189 734
|
2 088 700
|
378
|
0
|
17
|
| Creanțe |
679 762
|
681 463
|
679 671
|
676 516
|
713 533
|
756 323
|
983 753
|
2 764 939
|
5 993 415
|
7 372 321
|
4 597 431
|
1 903 667
|
25 546
|
1 341
|
888
|
| Casa și conturi la bănci |
11 858
|
9 977
|
21 325
|
73 770
|
37 756
|
77 388
|
146 094
|
85 918
|
365 948
|
485 190
|
471 797
|
219 647
|
18 516
|
33 211
|
7 926
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
5 304 514
|
5 291 642
|
5 289 237
|
5 326 593
|
5 380 533
|
5 370 866
|
6 079 740
|
14 588 004
|
17 777 211
|
17 510 997
|
11 095 563
|
5 026 797
|
28 296
|
25 572
|
7 214
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−4 612 492
|
−4 599 800
|
−4 588 241
|
−4 576 307
|
−4 581 948
|
−4 518 882
|
−4 876 281
|
−4 172 618
|
−3 263 528
|
−2 441 521
|
−1 015 843
|
−215 105
|
16 144
|
8 980
|
1 617
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
37 313
|
0
|
−5 773
|
7 063 502
|
21 582 500
|
28 136 911
|
25 373 558
|
15 558 218
|
5 402 710
|
224 978
|
87 002
|
7 745
|
| Venituri totale |
515
|
5
|
13
|
95 225
|
9
|
530 877
|
7 271 761
|
21 691 984
|
28 256 643
|
25 537 563
|
15 643 478
|
5 438 064
|
226 015
|
87 002
|
7 745
|
| Cheltuieli totale |
13 208
|
11 564
|
11 947
|
86 729
|
63 076
|
173 477
|
7 975 425
|
22 600 944
|
29 078 650
|
26 963 241
|
16 444 215
|
5 670 988
|
212 101
|
77 962
|
6 328
|
| Rezultat brut |
−12 693
|
−11 559
|
−11 934
|
+8 496
|
−63 067
|
+357 400
|
−703 664
|
−908 960
|
−822 007
|
−1 425 678
|
−800 737
|
−232 924
|
+13 914
|
+9 040
|
+1 417
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−12 693
|
−11 559
|
−11 934
|
+5 640
|
−63 067
|
+357 400
|
−703 664
|
−908 960
|
−822 007
|
−1 425 678
|
−800 737
|
−232 924
|
+7 164
|
+7 590
|
+1 417
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
4
|
40
|
50
|
51
|
27
|
8
|
3
|
2
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este NETVOLT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, NETVOLT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2011.
-
Ce cod CAEN principal are NETVOLT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a..
-
Când a fost înființată NETVOLT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 2020.
-
Unde are sediul NETVOLT SRL?
-
Sediul firmei NETVOLT SRL (CUI 28951480) este în ŞOS ALEXANDRIEI, NR.203A, ÎN SUPRAFAŢĂ DE 50 MP, Sector 5, București.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NETVOLT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NETVOLT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.