CUI 29200376
STEGONSERV SRL
STEGONSERV SRL este o firmă din Mun. Oneşti, județul BACĂU, înființată în 2011. Activitatea principală: CAEN 4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente. Firma este plătitoare de TVA din 2011 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.1 mil. lei (−1.5% față de 2024), un profit net de 1.6 mil. lei și 2 angajați.
CUI
29200376
Nr. înregistrare
J2011001074044
EUID
ROONRC.J2011001074044
Formă juridică
SRL
Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Oneşti
Adresă
STR. PAJURA, BL.4, SC.2, ET.2, AP.40
Cod CAEN principal
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
Data înregistrării
07-10-2011
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.10.2011
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 07-11-2011
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
GROSU TEODOR
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3312 - Repararea maşinilor
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4669 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
201 668
|
310 088
|
426 187
|
258 197
|
333 960
|
33 471
|
53 955
|
77 078
|
100 201
|
—
|
—
|
—
|
137
|
497
|
827
|
| Active circulante |
3 691 293
|
2 998 080
|
2 986 444
|
2 509 143
|
1 898 354
|
2 051 538
|
2 553 700
|
2 583 264
|
1 751 691
|
1 087 467
|
701 097
|
417 186
|
205 660
|
51 662
|
34 372
|
| Stocuri |
5 848
|
8 653
|
86 902
|
4 088
|
6 535
|
107 748
|
7 359
|
223 462
|
109 552
|
377
|
12 769
|
1 685
|
84
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 262 653
|
1 205 085
|
505 566
|
458 875
|
728 818
|
319 238
|
588 064
|
537 348
|
455 521
|
211 329
|
130 948
|
115 170
|
35 194
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
2 422 792
|
1 784 342
|
2 393 976
|
2 046 180
|
1 163 001
|
1 624 552
|
1 958 277
|
1 822 454
|
1 186 618
|
875 761
|
557 380
|
300 331
|
170 382
|
51 662
|
34 372
|
| Datorii |
2 251 751
|
1 419 487
|
334 247
|
1 473 823
|
198 766
|
116 725
|
142 610
|
502 085
|
1 026 908
|
650 219
|
146 347
|
126 696
|
29 266
|
11 120
|
12 117
|
| Capitaluri proprii |
1 641 210
|
1 888 681
|
3 078 384
|
1 293 517
|
2 033 548
|
1 968 284
|
2 465 045
|
2 158 257
|
824 984
|
437 248
|
554 750
|
290 490
|
176 531
|
41 039
|
23 082
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
6 126 989
|
6 217 770
|
6 354 332
|
4 789 317
|
4 533 010
|
2 934 806
|
3 614 607
|
3 828 582
|
2 744 665
|
1 407 687
|
929 953
|
358 589
|
229 987
|
25 475
|
58 204
|
| Venituri totale |
6 223 035
|
6 311 140
|
6 470 557
|
4 887 673
|
4 542 000
|
2 940 228
|
3 620 590
|
3 832 218
|
2 748 351
|
1 410 101
|
931 588
|
359 998
|
230 274
|
25 475
|
58 204
|
| Cheltuieli totale |
4 297 910
|
4 356 325
|
4 488 303
|
3 556 081
|
3 420 309
|
2 174 746
|
2 464 621
|
2 460 624
|
1 880 336
|
895 140
|
618 693
|
224 230
|
87 874
|
4 099
|
31 954
|
| Rezultat brut |
+1 925 125
|
+1 954 815
|
+1 982 254
|
+1 331 592
|
+1 121 691
|
+765 482
|
+1 155 969
|
+1 371 594
|
+868 015
|
+514 961
|
+312 895
|
+135 768
|
+142 400
|
+21 376
|
+26 250
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 639 921
|
+1 670 978
|
+1 784 867
|
+1 292 317
|
+1 081 540
|
+740 256
|
+1 121 563
|
+1 333 272
|
+814 776
|
+436 048
|
+264 260
|
+113 960
|
+135 492
|
+17 956
|
+22 082
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
1
|
1
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către STEGONSERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STEGONSERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.