CUI 29240648
EXCLUSIV INTERCONSTRUCT S.R.L.
EXCLUSIV INTERCONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Com. Berceni, județul ILFOV, înființată în 2011. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2012. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.9 mil. lei (−51.0% față de 2024), un profit net de 364.1 mii lei și 2 angajați.
CUI
29240648
Nr. înregistrare
J2020003707230
EUID
ROONRC.J2020003707230
Formă juridică
SRL
Județ
ILFOV
Localitate
Com. Berceni
Adresă
STR. 1 MAI, NR.65, CAMERELE 1 SI 2
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
19-10-2011
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 21.08.2020
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 11-09-2012
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
NEAGU VICTOR-ANDREI
Administrator
ILIE AURELIAN-TRANDAFIR
Administrator
IORDAN IONUȚ-EDUARD
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
-
9130 - Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6812 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
3 440 404
|
2 061 657
|
1 407 239
|
38 401
|
50 122
|
42 384
|
59 846
|
96 288
|
4 148 711
|
593 228
|
196 923
|
21 441
|
23 813
|
—
|
378
|
| Active circulante |
14 555 728
|
12 426 442
|
13 563 339
|
15 686 501
|
17 799 690
|
9 618 896
|
8 466 443
|
9 337 969
|
4 717 526
|
848 910
|
1 074 904
|
1 208 423
|
1 182 304
|
359 979
|
41 834
|
| Stocuri |
12 866 996
|
11 383 581
|
11 415 823
|
13 708 198
|
11 775 613
|
8 979 304
|
6 495 434
|
7 134 435
|
3 990 107
|
659 290
|
622 938
|
959 477
|
915 296
|
346 656
|
41 595
|
| Creanțe |
1 492 067
|
499 716
|
1 078 191
|
1 136 067
|
3 708 383
|
187 727
|
668 396
|
1 518 870
|
713 788
|
185 713
|
406 725
|
230 175
|
113 863
|
12 670
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
196 665
|
543 145
|
469 325
|
842 236
|
2 315 694
|
451 865
|
1 302 613
|
684 664
|
13 631
|
3 907
|
45 241
|
18 771
|
153 145
|
653
|
239
|
| Cheltuieli în avans |
1 765
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
11 669 264
|
5 505 060
|
7 580 682
|
8 462 050
|
8 387 136
|
5 090 569
|
5 300 573
|
6 760 168
|
8 481 362
|
1 340 111
|
1 128 652
|
1 144 200
|
1 200 364
|
366 243
|
43 500
|
| Venituri în avans |
—
|
9 125
|
—
|
19 434
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
6 328 633
|
8 973 914
|
7 389 896
|
7 243 418
|
9 462 676
|
4 570 711
|
3 225 716
|
2 674 089
|
384 875
|
102 027
|
143 175
|
85 664
|
5 753
|
−6 264
|
−1 288
|
| Capital subscris vărsat |
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 929 661
|
5 975 989
|
4 900 294
|
6 967 418
|
13 263 305
|
4 661 710
|
3 502 717
|
9 757 870
|
626 433
|
485 451
|
1 022 316
|
1 652 432
|
1 192 143
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
3 722 826
|
6 375 812
|
6 212 629
|
8 498 582
|
14 324 478
|
5 280 772
|
3 731 355
|
10 106 708
|
4 477 428
|
631 784
|
671 793
|
1 458 306
|
1 663 758
|
70 061
|
41 595
|
| Cheltuieli totale |
3 271 671
|
3 822 575
|
6 046 802
|
6 477 044
|
8 833 508
|
3 780 412
|
3 077 271
|
7 382 556
|
4 188 298
|
571 053
|
602 106
|
1 362 816
|
1 644 615
|
75 637
|
43 083
|
| Rezultat brut |
+451 155
|
+2 553 237
|
+165 827
|
+2 021 538
|
+5 490 970
|
+1 500 360
|
+654 084
|
+2 724 152
|
+289 130
|
+60 731
|
+69 687
|
+95 490
|
+19 143
|
−5 576
|
−1 488
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+364 128
|
+2 184 018
|
+146 478
|
+1 780 605
|
+4 913 607
|
+1 465 120
|
+551 627
|
+2 288 720
|
+282 848
|
+48 852
|
+57 511
|
+79 911
|
+12 017
|
−5 576
|
−1 488
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
2
|
4
|
7
|
4
|
6
|
5
|
5
|
3
|
5
|
14
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către EXCLUSIV INTERCONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EXCLUSIV INTERCONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.