CUI 29351409
DOORMATIC S.R.L.
DOORMATIC S.R.L. este o firmă din Tărtăşeşti, județul Dâmbovița, înființată în 2011. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma este plătitoare de TVA din 2011 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 86.3 mii lei (+327.9% față de 2024) și un profit net de 43.9 mii lei.
Date de identificare
CUI
29351409
Nr. înregistrare
J15/749/2011
EUID
ROONRC.J15/749/2011
Formă juridică
SRL
Județ
Dâmbovița
Localitate
Tărtăşeşti
Adresă
INT. NARCISELOR, NR.12
Data înregistrării
17-11-2011
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.11.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 08-12-2011
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverseSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
86 254
Rezultat net
+43 932
Capitaluri proprii
8 830
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
58 607
|
2 647
|
3 529
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 952
|
8 052
|
13 265
|
18 661
|
869
|
690
|
| Active circulante |
81 133
|
98 430
|
131 179
|
238 883
|
127 358
|
104 713
|
138 832
|
268 902
|
230 796
|
245 683
|
289 170
|
298 219
|
399 823
|
179 590
|
8 712
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
10 656
|
—
|
24 302
|
—
|
2 902
|
1 143
|
18 051
|
16 209
|
43 512
|
31 406
|
—
|
| Creanțe |
64 267
|
52 320
|
58 024
|
133 687
|
58 537
|
57 792
|
93 973
|
266 721
|
219 276
|
225 598
|
265 977
|
250 308
|
221 633
|
89 131
|
8 484
|
| Casa și conturi la bănci |
16 866
|
46 110
|
73 155
|
105 196
|
58 165
|
46 921
|
20 557
|
2 181
|
8 618
|
18 942
|
5 142
|
31 702
|
134 678
|
59 053
|
228
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
181
|
141
|
190
|
160
|
285
|
—
|
598
|
837
|
649
|
237
|
52
|
—
|
| Datorii |
130 910
|
136 179
|
151 023
|
217 383
|
156 588
|
177 717
|
176 338
|
354 545
|
323 963
|
288 221
|
270 647
|
251 991
|
351 227
|
139 532
|
3 512
|
| Capitaluri proprii |
8 830
|
−35 102
|
−16 315
|
21 681
|
−29 089
|
−72 814
|
−37 346
|
−85 358
|
−93 167
|
−38 988
|
27 412
|
60 142
|
67 494
|
40 979
|
5 890
|
| Capital subscris vărsat |
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
86 254
|
20 156
|
41 754
|
228 275
|
80 685
|
69 379
|
88 385
|
141 382
|
108 315
|
130 060
|
193 972
|
670 039
|
727 921
|
402 146
|
6 842
|
| Venituri totale |
86 254
|
20 871
|
91 754
|
228 988
|
80 685
|
69 379
|
88 385
|
141 382
|
108 315
|
130 060
|
193 972
|
670 324
|
727 921
|
402 146
|
6 842
|
| Cheltuieli totale |
29 628
|
43 666
|
81 506
|
137 275
|
33 035
|
67 659
|
85 344
|
127 969
|
144 501
|
177 021
|
200 211
|
646 134
|
693 709
|
354 992
|
947
|
| Rezultat brut |
+56 626
|
−22 795
|
+10 248
|
+91 713
|
+47 650
|
+1 720
|
+3 041
|
+13 413
|
−36 186
|
−46 961
|
−6 239
|
+24 190
|
+34 212
|
+47 154
|
+5 895
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+43 932
|
−25 403
|
+4 697
|
+84 979
|
+45 230
|
−317
|
+390
|
+9 172
|
−39 435
|
−50 863
|
−11 825
|
+14 103
|
+26 777
|
+35 089
|
+5 690
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DOORMATIC S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 86 254 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 43 932 lei.
-
Este DOORMATIC S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, DOORMATIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 8 decembrie 2011.
-
Ce cod CAEN principal are DOORMATIC S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
-
Când a fost înființată DOORMATIC S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 2011.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DOORMATIC S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DOORMATIC S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.