CUI 29403931
ABROQUE S.R.L.
ABROQUE S.R.L. este o firmă din Orş. Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2011. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma este plătitoare de TVA din 2012 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mii lei (−52.0% față de 2024) și o pierdere netă de 23 mii lei.
Date de identificare
CUI
29403931
Nr. înregistrare
J23/3141/2011
EUID
ROONRC.J23/3141/2011
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
STR. EROILOR, NR.118, CAMERA 5, BL.C, SC.2, ET.2, AP.50
Data înregistrării
30-11-2011
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 06-01-2012
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 194
Rezultat net
−23 012
Capitaluri proprii
−40 339
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
62
|
| Active circulante |
29 583
|
39 708
|
83 028
|
36 831
|
38 752
|
33 442
|
33 085
|
34 304
|
29 328
|
36 569
|
16 230
|
5 335
|
2 757
|
9 683
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
437
|
272
|
272
|
—
|
| Creanțe |
33 677
|
32 260
|
27 289
|
27 511
|
27 347
|
24 749
|
24 311
|
24 287
|
24 612
|
21 296
|
15 036
|
4 995
|
125
|
6 076
|
| Casa și conturi la bănci |
−4 094
|
7 448
|
55 739
|
9 320
|
11 405
|
8 693
|
8 774
|
10 017
|
4 716
|
15 273
|
757
|
68
|
2 360
|
3 607
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 026
|
2 026
|
—
|
—
|
| Datorii |
69 922
|
57 035
|
53 154
|
57 150
|
56 837
|
59 401
|
53 846
|
62 417
|
54 694
|
55 547
|
80 372
|
54 522
|
7 149
|
9 016
|
| Capitaluri proprii |
−40 339
|
−17 327
|
29 874
|
−20 319
|
−18 085
|
−25 959
|
−20 761
|
−28 113
|
−25 366
|
−18 978
|
−62 116
|
−47 161
|
−4 392
|
729
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 194
|
2 487
|
73 257
|
4 000
|
12 096
|
—
|
15 209
|
5 834
|
8 321
|
60 061
|
17 640
|
0
|
29 925
|
8 050
|
| Venituri totale |
1 194
|
2 487
|
73 257
|
4 209
|
12 097
|
0
|
15 209
|
5 834
|
8 321
|
60 072
|
17 640
|
0
|
30 061
|
8 057
|
| Cheltuieli totale |
24 206
|
49 689
|
13 729
|
6 318
|
3 940
|
5 198
|
7 351
|
8 406
|
14 459
|
15 132
|
32 596
|
42 768
|
35 182
|
7 712
|
| Rezultat brut |
−23 012
|
−47 202
|
+59 528
|
−2 109
|
+8 157
|
−5 198
|
+7 858
|
−2 572
|
−6 138
|
+44 940
|
−14 956
|
−42 768
|
−5 121
|
+345
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−23 012
|
−47 202
|
+50 194
|
−2 235
|
+7 794
|
−5 198
|
+7 352
|
−2 747
|
−6 388
|
+43 138
|
−14 956
|
−42 768
|
−5 121
|
+229
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ABROQUE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 194 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 23 012 lei.
-
Este ABROQUE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ABROQUE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 ianuarie 2012.
-
Ce cod CAEN principal are ABROQUE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată ABROQUE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 noiembrie 2011.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ABROQUE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ABROQUE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.