CUI 29421083
ANAFA CONSTRUCT S.R.L.
ANAFA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Râşnov, județul Brașov, înființată în 2011. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 59.7 mii lei (−75.2% față de 2012) și un profit net de 56.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
29421083
Nr. înregistrare
J08/1920/2011
EUID
ROONRC.J08/1920/2011
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Orş. Râşnov
Adresă
STR. ION LUCA CARAGIALE, BL.2A, SC.C, AP.19
Data înregistrării
06-12-2011
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.12.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 17-03-2016
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4676 - Comerţ cu ridicata al altor produse intermediare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
-
6832 - Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2013
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
59 731
Rezultat net
+56 312
Capitaluri proprii
71 760
Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
576
|
576
|
576
|
| Active circulante |
296 230
|
166 705
|
624
|
| Stocuri |
43 717
|
711
|
—
|
| Creanțe |
249 835
|
165 184
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
2 678
|
810
|
624
|
| Datorii |
225 046
|
151 834
|
1 000
|
| Capitaluri proprii |
71 760
|
15 447
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2012
59 731
|
241 114
|
0
|
| Venituri totale |
96 059
|
241 114
|
0
|
| Cheltuieli totale |
34 993
|
221 497
|
—
|
| Rezultat brut |
+61 066
|
+19 617
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2012
+56 312
|
+15 247
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ANAFA CONSTRUCT S.R.L. în 2013?
-
Bilanțul pe 2013 arată o cifră de afaceri netă de 59 731 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 56 312 lei.
-
Este ANAFA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ANAFA CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ANAFA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
-
Când a fost înființată ANAFA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 decembrie 2011.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ANAFA CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANAFA CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.