CUI 29627963

RXI DATA PROCESSING SRL-D

RXI DATA PROCESSING SRL-D este o firmă de tip SRL din Iaşi, județul Iași, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

29627963

Nr. înregistrare

J22/171/2012

EUID

ROONRC.J22/171/2012

Formă juridică

SRL

Județ

Iași

Localitate

Iaşi

Adresă

STR. STRĂMOŞILOR, NR.53, BL.DA12, ET.P, AP.3

Data înregistrării

08-02-2012

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 08.02.2012

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 31-10-2025

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2021

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

3 939

Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este RXI DATA PROCESSING SRL-D plătitoare de TVA?

Nu, RXI DATA PROCESSING SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are RXI DATA PROCESSING SRL-D?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.

Când a fost înființată RXI DATA PROCESSING SRL-D?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 februarie 2012.

Unde are sediul RXI DATA PROCESSING SRL-D?

Sediul firmei RXI DATA PROCESSING SRL-D (CUI 29627963) este în STR. STRĂMOŞILOR, NR.53, BL.DA12, ET.P, AP.3, Iaşi, județul Iași.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către RXI DATA PROCESSING SRL-D în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește RXI DATA PROCESSING SRL-D?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit