CUI 29775625
M&V INFINITY CONSTRUCT SRL
M&V INFINITY CONSTRUCT SRL este o firmă din Cumpăna, județul Constanța, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2014 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.6 mil. lei (−1.2% față de 2024), un profit net de 124.7 mii lei și 56 de angajați.
Date de identificare
CUI
29775625
Nr. înregistrare
J2012000306132
EUID
ROONRC.J2012000306132
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Cumpăna
Adresă
STR. ZORELELOR, NR.2X
Data înregistrării
21-02-2012
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.02.2012
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 07-11-2014
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
-
2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic
-
2222 - Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
-
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
-
2224 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
-
2225 - Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
-
2226 - Fabricarea altor produse din material plastic
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4686 - Comerţ cu ridicata al altor produse intermediare
-
4689 - Comerţ cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
8122 - Activități specializate de curățenie
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
9 559 117
Rezultat net
+124 671
Capitaluri proprii
511 283
Număr mediu de salariați
56
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 757 467
|
1 966 692
|
1 498 218
|
1 616 301
|
410 806
|
409 183
|
88 651
|
27 424
|
6 713
|
−28 679
|
−16 411
|
105
|
—
|
—
|
| Active circulante |
3 687 985
|
3 098 439
|
4 565 937
|
3 121 406
|
4 449 589
|
2 843 785
|
1 961 080
|
1 653 943
|
1 171 176
|
415 212
|
220 030
|
307 885
|
276 845
|
−21 238
|
| Stocuri |
1 338 819
|
2 815 714
|
4 248 923
|
2 679 231
|
4 311 779
|
2 460 241
|
1 541 842
|
1 143 289
|
1 138 950
|
228 389
|
22 296
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
2 330 176
|
270 073
|
178 936
|
422 946
|
126 229
|
349 233
|
407 583
|
233 303
|
24 088
|
182 515
|
197 428
|
283 512
|
198 188
|
−67 308
|
| Casa și conturi la bănci |
18 990
|
12 652
|
138 078
|
19 229
|
11 581
|
34 311
|
11 655
|
277 351
|
8 138
|
4 308
|
306
|
24 373
|
78 657
|
46 070
|
| Cheltuieli în avans |
49 142
|
24 343
|
24 331
|
24 194
|
24 279
|
20 222
|
31 360
|
—
|
—
|
12 499
|
12 499
|
12 499
|
—
|
—
|
| Datorii |
4 983 311
|
4 599 861
|
5 245 775
|
3 866 976
|
4 505 267
|
2 952 572
|
1 805 851
|
1 449 839
|
1 393 015
|
802 729
|
687 729
|
784 709
|
119 906
|
3 244
|
| Capitaluri proprii |
511 283
|
489 613
|
842 711
|
894 925
|
379 407
|
320 618
|
275 240
|
231 528
|
−215 126
|
−403 697
|
−471 611
|
−464 220
|
156 939
|
−24 482
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
9 559 117
|
9 673 933
|
4 594 712
|
7 431 552
|
4 163 651
|
3 624 169
|
2 687 935
|
3 686 465
|
1 939 246
|
1 914 638
|
1 553 556
|
978 338
|
1 218 361
|
46 262
|
| Venituri totale |
10 775 278
|
8 821 092
|
6 281 594
|
6 268 893
|
5 595 486
|
4 531 968
|
3 114 650
|
3 808 913
|
2 931 156
|
2 155 091
|
1 553 557
|
978 500
|
1 218 622
|
46 262
|
| Cheltuieli totale |
10 589 545
|
8 631 853
|
6 103 696
|
5 762 925
|
5 492 413
|
4 448 768
|
3 043 455
|
3 324 144
|
2 659 465
|
2 087 176
|
1 556 309
|
1 599 660
|
1 004 183
|
70 944
|
| Rezultat brut |
+185 733
|
+189 239
|
+177 898
|
+505 968
|
+103 073
|
+83 200
|
+71 195
|
+484 769
|
+271 691
|
+67 915
|
−2 752
|
−621 160
|
+214 439
|
−24 682
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+124 671
|
+128 663
|
+127 952
|
+437 110
|
+58 789
|
+45 378
|
+43 712
|
+446 654
|
+252 639
|
+67 915
|
−2 752
|
−621 160
|
+181 421
|
−24 682
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
68
|
64
|
72
|
67
|
60
|
46
|
54
|
49
|
91
|
19
|
45
|
33
|
7
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut M&V INFINITY CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 9 559 117 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 124 671 lei.
-
Este M&V INFINITY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, M&V INFINITY CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 7 noiembrie 2014.
-
Ce cod CAEN principal are M&V INFINITY CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată M&V INFINITY CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 februarie 2012.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către M&V INFINITY CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește M&V INFINITY CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.