CUI 29791620
QUANTUM TECHNOLOGY SRL
QUANTUM TECHNOLOGY SRL este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2021 a raportat o pierdere netă de 1.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
29791620
Nr. înregistrare
J22/290/2012
EUID
ROONRC.J22/290/2012
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
Aleea BUCIUM, Nr. 29, C.P.
Data înregistrării
22-02-2012
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.02.2012
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 16-08-2023
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umaneCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4648 - Comerţ cu ridicata al ceasurilor şi bijuteriilor
-
4651 - Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software-lui
-
4652 - Comerţ cu ridicata de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii
-
4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor
-
4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte
-
4663 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria minieră şi construcţii
-
4664 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria textilă şi al maşinilor de cusut şi de tricotat
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
5210 - Depozitări
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 641
Capitaluri proprii
97 330
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
14 476
|
14 476
|
14 476
|
14 476
|
14 476
|
14 476
|
14 476
|
14 476
|
6 244
|
1 433
|
| Active circulante |
46 916
|
47 918
|
52 220
|
59 671
|
96 755
|
206 722
|
185 523
|
48 623
|
12 551
|
7 560
|
| Stocuri |
10
|
10
|
511
|
511
|
0
|
50 856
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
14 839
|
14 648
|
14 588
|
14 412
|
60 397
|
155 013
|
29 107
|
48 616
|
12 571
|
5 300
|
| Casa și conturi la bănci |
32 067
|
33 260
|
37 121
|
44 748
|
36 358
|
853
|
156 416
|
7
|
−20
|
2 260
|
| Cheltuieli în avans |
81 464
|
81 464
|
81 464
|
81 464
|
65 861
|
29 618
|
—
|
4 193
|
4 199
|
4 194
|
| Datorii |
45 526
|
44 887
|
45 195
|
49 524
|
56 821
|
157 735
|
116 957
|
38 057
|
19 392
|
11 829
|
| Capitaluri proprii |
97 330
|
98 971
|
102 965
|
106 087
|
120 271
|
93 081
|
83 042
|
29 235
|
3 602
|
1 358
|
| Capital subscris vărsat |
550
|
550
|
550
|
550
|
550
|
550
|
550
|
550
|
550
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
0
|
0
|
124 583
|
163 867
|
255 462
|
27 344
|
8 907
|
13 976
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
124 585
|
163 872
|
255 465
|
27 344
|
8 987
|
14 619
|
| Cheltuieli totale |
1 641
|
3 994
|
3 122
|
14 184
|
96 149
|
148 918
|
193 940
|
891
|
6 526
|
13 557
|
| Rezultat brut |
−1 641
|
−3 994
|
−3 122
|
−14 184
|
+28 436
|
+14 954
|
+61 525
|
+26 453
|
+2 461
|
+1 062
|
| Rezultat net |
Față de 2020
−1 641
|
−3 994
|
−3 122
|
−14 184
|
+27 190
|
+10 038
|
+53 807
|
+25 633
|
+2 194
|
+858
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
1
|
1
|
1
|
0
|
—
|
0
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este QUANTUM TECHNOLOGY SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, QUANTUM TECHNOLOGY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QUANTUM TECHNOLOGY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane.
-
Când a fost înființată QUANTUM TECHNOLOGY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2012.
-
Unde are sediul QUANTUM TECHNOLOGY SRL?
-
Sediul firmei QUANTUM TECHNOLOGY SRL (CUI 29791620) este în Aleea BUCIUM, Nr. 29, C.P., Iaşi, județul Iași.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QUANTUM TECHNOLOGY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QUANTUM TECHNOLOGY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.