CUI 29805530
TRIXERA CONSTRUCT DFD SRL
TRIXERA CONSTRUCT DFD SRL este o firmă din Sat Chendrea Com. Bălan, județul SĂLAJ, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Firma este plătitoare de TVA din 2016. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 4 mil. lei (+2.8% față de 2023), un profit net de 249.7 mii lei și 20 de angajați.
CUI
29805530
Nr. înregistrare
J2012000082313
EUID
ROONRC.J31/82/2012
Formă juridică
SRL
Județ
SĂLAJ
Localitate
Sat Chendrea Com. Bălan
Adresă
STR. AVRAM IANCU, NR.120
Cod CAEN principal
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
Data înregistrării
24-02-2012
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.02.2012
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 30-06-2016
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
DAMŞA FLORIN DORIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcţii
-
2363 - Fabricarea betonului
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
5210 - Depozitări
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
1 551 306
|
1 850 780
|
1 936 301
|
2 729 489
|
3 283 373
|
4 068 060
|
2 496 618
|
473 890
|
43 110
|
50 197
|
| Active circulante |
3 029 501
|
3 675 929
|
3 522 782
|
2 784 714
|
2 214 365
|
1 317 612
|
2 181 034
|
664 846
|
493 071
|
136 219
|
| Stocuri |
1 943 093
|
1 744 360
|
1 079 087
|
1 210 434
|
564 023
|
35 652
|
206 174
|
3 218
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 032 052
|
1 829 972
|
2 306 936
|
1 532 965
|
1 581 248
|
1 094 349
|
1 675 648
|
307 000
|
234 006
|
57 240
|
| Casa și conturi la bănci |
54 356
|
101 597
|
136 759
|
41 315
|
69 094
|
187 611
|
299 212
|
354 628
|
259 065
|
78 979
|
| Cheltuieli în avans |
234
|
76 456
|
29 307
|
21 752
|
18 015
|
4 410
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
2 837 339
|
3 992 212
|
3 675 154
|
3 611 403
|
3 428 079
|
3 195 098
|
2 695 543
|
332 797
|
42 490
|
5 366
|
| Venituri în avans |
29 170
|
146 106
|
273 383
|
491 253
|
670 232
|
849 701
|
894 446
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
1 714 532
|
1 464 847
|
1 539 853
|
1 433 299
|
1 417 442
|
1 345 283
|
1 087 663
|
805 939
|
493 691
|
181 050
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
3 985 759
|
3 875 456
|
5 801 369
|
3 373 505
|
2 996 292
|
4 615 850
|
1 611 571
|
454 920
|
372 800
|
209 555
|
| Venituri totale |
4 569 624
|
4 877 829
|
6 354 921
|
4 391 663
|
3 704 120
|
4 534 084
|
1 823 152
|
571 195
|
372 800
|
209 555
|
| Cheltuieli totale |
4 277 950
|
4 823 132
|
5 839 019
|
4 346 118
|
3 604 235
|
4 235 819
|
1 498 995
|
253 235
|
52 703
|
22 419
|
| Rezultat brut |
+291 674
|
+54 697
|
+515 902
|
+45 545
|
+99 885
|
+298 265
|
+324 157
|
+317 960
|
+320 097
|
+187 136
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+249 685
|
+39 692
|
+432 860
|
+15 857
|
+72 159
|
+257 620
|
+308 041
|
+312 248
|
+312 641
|
+180 850
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
19
|
24
|
32
|
35
|
43
|
22
|
4
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către TRIXERA CONSTRUCT DFD SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TRIXERA CONSTRUCT DFD SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.