CUI 29970545
BISALTA SRL
BISALTA SRL este o firmă din București, Sector 1 Mun. Bucureşti, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 3512 - Producţia de energie electrică din resurse regenerabile. Firma este plătitoare de TVA din 2012 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 333.1 mii lei și 0 angajați.
CUI
29970545
Nr. înregistrare
J2012000723359
EUID
ROONRC.J2012000723359
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
CAL FLOREASCA, NR.175, PARTEA B, ET.3
Cod CAEN principal
3512 - Producţia de energie electrică din resurse regenerabile
Data înregistrării
26-03-2012
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 04.03.2026
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-06-2012
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
MAURIELLO ANGELO
Administrator
MAURIELLO DONATO
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3511 - Producţia de energie electrică din resurse neregenerabile
-
3512 - Producţia de energie electrică din resurse regenerabile
-
3513 - Transportul energiei electrice
-
3514 - Distribuţia energiei electrice
-
3515 - Comercializarea energiei electrice
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4684 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3512 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
4 306 361
|
3 986 684
|
1 180 207
|
1 013 568
|
528 957
|
225 557
|
266 284
|
266 284
|
180 798
|
—
|
—
|
—
|
400
|
| Active circulante |
733 621
|
766 631
|
317 560
|
290 726
|
153 610
|
452 489
|
411 803
|
451 706
|
467 807
|
671 447
|
288 593
|
165 462
|
961
|
| Stocuri |
40 100
|
40 100
|
40 100
|
40 100
|
40 100
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
650 812
|
659 781
|
277 446
|
245 687
|
110 518
|
445 593
|
409 867
|
446 716
|
450 156
|
540 774
|
286 682
|
59 651
|
502
|
| Casa și conturi la bănci |
42 709
|
66 750
|
14
|
4 939
|
2 992
|
6 896
|
1 936
|
4 990
|
17 651
|
130 673
|
1 911
|
105 811
|
459
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
6 096 527
|
5 476 726
|
1 982 816
|
1 760 234
|
1 121 207
|
1 058 478
|
930 099
|
822 413
|
725 471
|
723 106
|
318 955
|
186 322
|
5 672
|
| Venituri în avans |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−1 056 545
|
−723 411
|
−485 049
|
−455 940
|
−438 640
|
−380 432
|
−252 012
|
−104 423
|
−76 866
|
−51 659
|
−30 362
|
−20 860
|
−4 311
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
—
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
5 264
|
14 850
|
13 459
|
21 076
|
1
|
−2
|
2
|
12 816
|
22 098
|
24 781
|
616
|
662
|
0
|
| Cheltuieli totale |
338 398
|
253 212
|
42 568
|
38 373
|
58 209
|
132 506
|
147 592
|
39 993
|
46 642
|
45 334
|
10 100
|
17 191
|
4 811
|
| Rezultat brut |
−333 134
|
−238 362
|
−29 109
|
−17 297
|
−58 208
|
−132 508
|
−147 590
|
−27 177
|
−24 544
|
−20 553
|
−9 484
|
−16 529
|
−4 811
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−333 134
|
−238 362
|
−29 109
|
−17 300
|
−58 208
|
−132 508
|
−147 590
|
−27 556
|
−25 207
|
−21 297
|
−9 502
|
−16 549
|
−4 811
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către BISALTA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BISALTA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.