CUI 29974890
EIN SOF DEVELOPMENT SRL
EIN SOF DEVELOPMENT SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 34.8 mii lei (+131.5% față de 2024) și un profit net de 21 mii lei.
Date de identificare
CUI
29974890
Nr. înregistrare
J40/3457/2012
EUID
ROONRC.J40/3457/2012
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
STR. CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU, NR.3, BL.37A, SC.1, ET.7, AP.85
Data înregistrării
27-03-2012
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 30.12.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4763 - Comerţ cu amănuntul al discurilor şi benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
-
8690 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
34 840
Rezultat net
+20 963
Capitaluri proprii
21 401
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
371
|
4 495
|
5 449
|
3 450
|
—
|
—
|
194
|
581
|
581
|
775
|
775
|
| Active circulante |
22 333
|
7 978
|
9 059
|
26 753
|
47 166
|
18 220
|
25 541
|
22 743
|
1 407
|
2 052
|
4 900
|
3 647
|
75
|
177
|
| Creanțe |
19 514
|
3 259
|
2 083
|
4 355
|
13 631
|
1 355
|
855
|
855
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
2 819
|
4 719
|
6 976
|
22 398
|
33 535
|
16 865
|
24 686
|
21 888
|
1 407
|
2 052
|
4 900
|
3 647
|
75
|
177
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
932
|
982
|
452
|
716
|
1 363
|
227
|
193
|
692
|
0
|
538
|
2 661
|
4 100
|
1 663
|
1 192
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
3 412
|
9 236
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
21 401
|
6 996
|
8 607
|
26 408
|
46 886
|
14 206
|
28 798
|
22 051
|
1 407
|
1 708
|
2 820
|
128
|
−813
|
−240
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
34 840
|
15 048
|
17 400
|
50 604
|
63 397
|
19 024
|
37 425
|
32 249
|
—
|
—
|
7 600
|
6 000
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
34 840
|
15 050
|
17 415
|
54 016
|
69 221
|
19 467
|
37 425
|
32 249
|
0
|
0
|
7 600
|
6 000
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
9 944
|
7 036
|
7 286
|
29 125
|
20 670
|
7 207
|
7 704
|
9 431
|
301
|
1 112
|
4 396
|
5 059
|
573
|
440
|
| Rezultat brut |
+24 896
|
+8 014
|
+10 129
|
+24 891
|
+48 551
|
+12 260
|
+29 721
|
+22 818
|
−301
|
−1 112
|
+3 204
|
+941
|
−573
|
−440
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+20 963
|
+6 756
|
+8 367
|
+23 600
|
+46 686
|
+11 724
|
+28 598
|
+21 851
|
−301
|
−1 112
|
+2 692
|
+941
|
−573
|
−440
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EIN SOF DEVELOPMENT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 34 840 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 20 963 lei.
-
Este EIN SOF DEVELOPMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, EIN SOF DEVELOPMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are EIN SOF DEVELOPMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată EIN SOF DEVELOPMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2012.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EIN SOF DEVELOPMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EIN SOF DEVELOPMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.