CUI 29988330
GEODEZ CONSTRUCT SRL
GEODEZ CONSTRUCT SRL este o firmă din București, Sector 1 Mun. Bucureşti, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
CUI
29988330
Nr. înregistrare
J2012003560407
EUID
ROONRC.J2012003560407
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
STR POLONĂ, NR.35, SC.2, ET.2, AP.13
Cod CAEN principal
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
Data înregistrării
28-03-2012
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.11.2013
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BUJIN ZISSU ALEXANDRU
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2012 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
3 053
|
14 295
|
35 278
|
24 469
|
40 277
|
61 769
|
83 154
|
108 684
|
145 196
|
| Active circulante |
46 784
|
98 235
|
91 784
|
63 068
|
158 472
|
198 282
|
1 926
|
17 802
|
96 154
|
20 858
|
30 081
|
30 050
|
| Stocuri |
0
|
—
|
−6 654
|
−6 802
|
114 708
|
8 049
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
596
|
| Creanțe |
45 074
|
96 525
|
96 728
|
66 001
|
19 153
|
137 691
|
1 239
|
—
|
—
|
5 438
|
7 131
|
22 794
|
| Casa și conturi la bănci |
1 710
|
1 710
|
1 710
|
3 869
|
24 611
|
52 542
|
687
|
17 802
|
96 154
|
15 420
|
22 950
|
6 660
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
−6 409
|
—
|
—
|
8 857
|
281
|
1 395
|
—
|
352
|
—
|
—
|
| Datorii |
565 461
|
630 503
|
621 501
|
588 392
|
457 661
|
623 436
|
217 282
|
194 192
|
233 775
|
206 029
|
219 059
|
235 305
|
| Capitaluri proprii |
−518 677
|
−532 268
|
−536 126
|
−522 271
|
−284 894
|
−381 019
|
−190 606
|
−134 718
|
−75 852
|
−101 665
|
−80 294
|
−60 059
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
369 313
|
1 035 687
|
733 704
|
—
|
26 333
|
118 548
|
110 323
|
120 323
|
44 290
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
32 257
|
369 487
|
1 035 760
|
733 717
|
0
|
26 333
|
118 551
|
110 489
|
121 670
|
44 346
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
45 358
|
476 903
|
929 278
|
916 794
|
55 889
|
84 672
|
89 181
|
128 545
|
138 255
|
104 605
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
−13 101
|
−107 416
|
+106 482
|
−183 077
|
−55 889
|
−58 339
|
+29 370
|
−18 056
|
−16 585
|
−60 259
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
−13 856
|
−111 105
|
+96 125
|
−190 413
|
−55 889
|
−58 866
|
+25 813
|
−21 371
|
−20 235
|
−60 259
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
3
|
6
|
4
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către GEODEZ CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GEODEZ CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.