CUI 30103075
KONFKASA SRL
KONFKASA SRL este o firmă din Mun. Brăila, județul BRĂILA, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2013 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.3 mil. lei (+31.0% față de 2024), un profit net de 540 mii lei și 5 angajați.
CUI
30103075
Nr. înregistrare
J2012000225097
EUID
ROONRC.J2012000225097
Formă juridică
SRL
Județ
BRĂILA
Localitate
Mun. Brăila
Adresă
STR. BRADULUI, NR.28
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
23-04-2012
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.04.2012
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 16-07-2013
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BULANCEA IONUȚ
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7413 - Activități de design de interior
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
286 014
|
365 519
|
235 109
|
333 034
|
28 733
|
90 319
|
139 245
|
185 293
|
6 844
|
—
|
—
|
—
|
—
|
535
|
| Active circulante |
1 378 435
|
1 078 341
|
770 688
|
445 235
|
613 181
|
520 210
|
87 392
|
124 925
|
167 628
|
174 741
|
50 284
|
29 952
|
72 016
|
53 238
|
| Stocuri |
32 518
|
53 640
|
77 808
|
50 596
|
63 713
|
164 935
|
31 440
|
52 711
|
21 168
|
38 838
|
41 929
|
22 960
|
17 500
|
—
|
| Creanțe |
221 868
|
95 025
|
37 069
|
8 479
|
10 341
|
150 107
|
1 041
|
25 534
|
44 499
|
70 000
|
659
|
3 700
|
53 607
|
53 064
|
| Casa și conturi la bănci |
1 124 049
|
929 676
|
655 811
|
386 160
|
539 127
|
205 168
|
54 911
|
46 680
|
101 961
|
65 903
|
7 696
|
3 292
|
909
|
174
|
| Datorii |
780 205
|
599 635
|
531 272
|
120 186
|
149 178
|
189 363
|
225 668
|
149 009
|
46 563
|
22 817
|
11 367
|
23 626
|
68 447
|
56 003
|
| Capitaluri proprii |
884 244
|
844 225
|
474 525
|
658 083
|
492 736
|
421 166
|
969
|
161 209
|
127 909
|
151 924
|
38 917
|
6 326
|
3 569
|
−2 230
|
| Capital subscris vărsat |
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 324 782
|
1 774 948
|
1 932 236
|
1 989 764
|
1 946 215
|
1 243 777
|
360 401
|
403 818
|
336 191
|
319 535
|
99 400
|
49 697
|
17 309
|
48 387
|
| Venituri totale |
2 324 939
|
1 775 061
|
1 983 454
|
1 989 859
|
1 891 985
|
1 299 065
|
360 542
|
404 001
|
336 192
|
319 535
|
99 400
|
49 697
|
17 309
|
48 387
|
| Cheltuieli totale |
1 698 874
|
1 046 619
|
1 647 502
|
1 438 670
|
1 433 254
|
866 714
|
493 148
|
346 583
|
290 757
|
190 131
|
63 827
|
45 450
|
10 991
|
50 817
|
| Rezultat brut |
+626 065
|
+728 442
|
+335 952
|
+551 189
|
+458 731
|
+432 351
|
−132 606
|
+57 418
|
+45 435
|
+129 404
|
+35 573
|
+4 247
|
+6 318
|
−2 430
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+540 020
|
+682 700
|
+316 442
|
+534 276
|
+441 570
|
+420 197
|
−136 240
|
+53 290
|
+41 802
|
+123 007
|
+32 591
|
+2 757
|
+5 799
|
−2 430
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
4
|
4
|
5
|
4
|
4
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
0
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către KONFKASA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KONFKASA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.