CUI 30413459
EUXINE NETWORK SRL
EUXINE NETWORK SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2012. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma este plătitoare de TVA din 2021 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 322.8 mii lei (−40.2% față de 2024) și o pierdere netă de 151.5 mii lei.
Date de identificare
CUI
30413459
Nr. înregistrare
J2012007990408
EUID
ROONRC.J2012007990408
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR HRISOVULUI, NR.2-4, PARTER. CAMERA NR.1, BL.2, AP.88
Data înregistrării
10-07-2012
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.07.2012
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2021
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și managementCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4764 - Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
322 774
Rezultat net
−151 454
Capitaluri proprii
−93 716
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
226 912
|
274 121
|
181 473
|
103 970
|
105 728
|
50 424
|
144
|
144
|
144
|
144
|
145
|
216
|
340
|
464
|
| Active circulante |
23 407
|
179 886
|
150 081
|
173 214
|
40 875
|
95 797
|
49 701
|
487
|
117
|
981
|
1 304
|
1 384
|
1 178
|
1 586
|
| Stocuri |
0
|
52 316
|
52 316
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
13 514
|
93 437
|
89 317
|
92 790
|
676
|
676
|
590
|
265
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
9 893
|
12 333
|
8 448
|
80 424
|
40 199
|
95 121
|
49 111
|
222
|
117
|
981
|
1 304
|
1 384
|
1 178
|
1 586
|
| Cheltuieli în avans |
5 209
|
5 387
|
5 506
|
5 506
|
183
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
349 244
|
401 657
|
202 764
|
72 365
|
52 565
|
33 899
|
4 945
|
18 890
|
8 086
|
2 402
|
2 403
|
2 402
|
2 000
|
2 001
|
| Capitaluri proprii |
−93 716
|
57 737
|
134 296
|
210 325
|
94 221
|
112 322
|
44 900
|
−18 259
|
−7 825
|
−1 277
|
−954
|
−802
|
−482
|
49
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
322 774
|
539 962
|
469 918
|
631 972
|
320 747
|
152 138
|
101 272
|
700
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
322 965
|
540 668
|
469 924
|
631 972
|
320 794
|
152 138
|
101 272
|
700
|
0
|
0
|
0
|
29
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
474 419
|
546 398
|
545 953
|
415 653
|
308 472
|
83 207
|
35 890
|
11 113
|
6 547
|
323
|
152
|
348
|
532
|
151
|
| Rezultat brut |
−151 454
|
−5 730
|
−76 029
|
+216 319
|
+12 322
|
+68 931
|
+65 382
|
−10 413
|
−6 547
|
−323
|
−152
|
−319
|
−532
|
−151
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−151 454
|
−6 558
|
−76 029
|
+210 125
|
+9 499
|
+67 422
|
+63 159
|
−10 434
|
−6 547
|
−323
|
−152
|
−320
|
−532
|
−151
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EUXINE NETWORK SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 322 774 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 151 454 lei.
-
Este EUXINE NETWORK SRL plătitoare de TVA?
-
Da, EUXINE NETWORK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2021.
-
Ce cod CAEN principal are EUXINE NETWORK SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management.
-
Când a fost înființată EUXINE NETWORK SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iulie 2012.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EUXINE NETWORK SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EUXINE NETWORK SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.