CUI 3049165
KEY SRL
KEY SRL este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp). Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei (+100.0% față de 2024), o pierdere netă de 7.1 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
3049165
Nr. înregistrare
J08/2437/1992
EUID
ROONRC.J08/2437/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Braşov
Adresă
STR. IULIU MANIU, NR.47, CAM.424, ET.4
Data înregistrării
04-02-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.02.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 06-06-2025
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4641 - Comerţ cu ridicata al produselor textile
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−7 070
Capitaluri proprii
−261 023
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
0
|
0
|
22 269
|
44 111
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 759
|
3 518
|
—
|
| Active circulante |
99 176
|
99 176
|
105 243
|
119 335
|
82 530
|
68 290
|
68 642
|
7 921
|
25 548
|
96 483
|
90 835
|
85 026
|
143 079
|
167 878
|
165 408
|
191 500
|
203 698
|
| Stocuri |
26 001
|
26 001
|
25 273
|
38 867
|
44 072
|
25 176
|
12 940
|
0
|
—
|
65 895
|
59 482
|
82 666
|
89 303
|
100 352
|
92 487
|
103 223
|
99 813
|
| Creanțe |
73 175
|
73 175
|
77 736
|
80 460
|
38 448
|
42 279
|
55 688
|
7 820
|
17 524
|
27 977
|
13 745
|
—
|
53 068
|
65 303
|
66 225
|
86 455
|
97 899
|
| Casa și conturi la bănci |
0
|
0
|
2 234
|
8
|
10
|
835
|
14
|
101
|
8 024
|
2 611
|
17 608
|
2 360
|
708
|
2 223
|
6 696
|
1 822
|
5 986
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
990
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
360 199
|
353 128
|
351 324
|
337 715
|
319 353
|
331 328
|
248 406
|
227 149
|
209 867
|
203 158
|
219 968
|
202 331
|
268 502
|
282 438
|
275 945
|
291 411
|
302 360
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−261 023
|
−253 952
|
−246 081
|
−218 380
|
−213 564
|
−218 927
|
−179 764
|
−219 228
|
−184 319
|
−106 675
|
−129 133
|
−117 305
|
−125 423
|
−114 560
|
−108 778
|
−96 393
|
−98 662
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
|
−853
|
6 845
|
73 395
|
80 191
|
3 713
|
93 695
|
0
|
25 144
|
55 306
|
57 350
|
40 430
|
21 505
|
35 082
|
35 375
|
59 221
|
72 647
|
| Venituri totale |
0
|
−853
|
168
|
68 806
|
164 707
|
3 713
|
93 695
|
0
|
10 624
|
55 306
|
50 782
|
32 289
|
11 829
|
21 805
|
29 842
|
87 732
|
59 085
|
| Cheltuieli totale |
7 070
|
7 019
|
27 786
|
72 572
|
157 663
|
42 809
|
60 273
|
34 909
|
38 214
|
31 743
|
34 689
|
22 956
|
22 692
|
27 586
|
42 227
|
82 133
|
53 475
|
| Rezultat brut |
−7 070
|
−7 872
|
−27 618
|
−3 766
|
+7 044
|
−39 096
|
+33 422
|
−34 909
|
−27 590
|
+23 563
|
+16 093
|
+9 333
|
−10 863
|
−5 781
|
−12 385
|
+5 599
|
+5 610
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−7 070
|
−7 872
|
−27 700
|
−4 816
|
+5 363
|
−39 163
|
+32 485
|
−34 909
|
−27 841
|
+22 457
|
+14 372
|
+8 118
|
−10 863
|
−5 781
|
−12 385
|
+2 268
|
+2 716
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut KEY SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 7 070 lei.
-
Este KEY SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, KEY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are KEY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 1413 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).
-
Când a fost înființată KEY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 iulie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către KEY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KEY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.