CUI 31548896

MVM VLADAND CONSTRUCT SRL

MVM VLADAND CONSTRUCT SRL este o firmă din Borăscu, județul Gorj, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2013 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.7 mil. lei (−22.5% față de 2024), un profit net de 352.3 mii lei și 14 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

31548896

Nr. înregistrare

J18/210/2013

EUID

ROONRC.J18/210/2013

Formă juridică

SRL

Județ

Gorj

Localitate

Borăscu

Adresă

NR.FN

Data înregistrării

23-04-2013

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 22.04.2013

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 13-08-2013

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−22.5%

1 682 354

Rezultat net

−52.3%

+352 254

Capitaluri proprii

−52.3%

352 494

Număr mediu de salariați

−12.5%

14

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut MVM VLADAND CONSTRUCT SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 682 354 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 352 254 lei.

Este MVM VLADAND CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da, MVM VLADAND CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 13 august 2013.

Ce cod CAEN principal are MVM VLADAND CONSTRUCT SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată MVM VLADAND CONSTRUCT SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 aprilie 2013.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către MVM VLADAND CONSTRUCT SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MVM VLADAND CONSTRUCT SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit