CUI 31625182
DENTMANAGER SOFTWARE SRL
DENTMANAGER SOFTWARE SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 261.3 mii lei (−4.1% față de 2024), un profit net de 188.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
31625182
Nr. înregistrare
J2013006026408
EUID
ROONRC.J40/6026/2013
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
STR POTERAŞI, NR.10A, PARTER. IMOBILUL-APARTAMENT NR. 1. CAMERA 1
Data înregistrării
13-05-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.05.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
261 314
Rezultat net
+188 824
Capitaluri proprii
189 076
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
7 373
|
—
|
—
|
—
|
237
|
—
|
4 137
|
8 722
|
13 757
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
194 049
|
219 388
|
264 097
|
277 097
|
344 507
|
146 616
|
209 491
|
121 817
|
61 758
|
58 718
|
82 181
|
46 214
|
| Creanțe |
121 929
|
164 430
|
250 874
|
260 015
|
331 108
|
12 558
|
10 389
|
9 531
|
12 416
|
4 866
|
2 778
|
1 710
|
| Casa și conturi la bănci |
72 120
|
54 958
|
13 223
|
17 082
|
13 399
|
134 058
|
199 102
|
112 286
|
49 342
|
53 852
|
79 403
|
44 504
|
| Datorii |
12 346
|
20 213
|
32 309
|
17 071
|
1 750
|
2 508
|
68 490
|
60 403
|
2 514
|
1 089
|
486
|
954
|
| Capitaluri proprii |
189 076
|
199 175
|
231 788
|
260 026
|
342 994
|
144 108
|
145 138
|
70 136
|
73 001
|
57 629
|
81 695
|
45 260
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
261 314
|
272 610
|
277 457
|
272 562
|
208 523
|
155 404
|
155 212
|
79 088
|
75 851
|
59 863
|
37 887
|
46 734
|
| Venituri totale |
261 314
|
272 610
|
277 457
|
272 572
|
208 523
|
155 404
|
155 217
|
79 088
|
75 851
|
59 863
|
37 887
|
46 736
|
| Cheltuieli totale |
64 807
|
65 673
|
43 202
|
5 862
|
4 132
|
5 205
|
5 674
|
6 831
|
821
|
684
|
313
|
274
|
| Rezultat brut |
+196 507
|
+206 937
|
+234 255
|
+266 710
|
+204 391
|
+150 199
|
+149 543
|
+72 257
|
+75 030
|
+59 179
|
+37 574
|
+46 462
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+188 824
|
+198 923
|
+231 536
|
+259 774
|
+198 887
|
+145 538
|
+144 886
|
+69 885
|
+72 753
|
+57 383
|
+36 435
|
+45 060
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DENTMANAGER SOFTWARE SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 261 314 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 188 824 lei.
-
Este DENTMANAGER SOFTWARE SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DENTMANAGER SOFTWARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DENTMANAGER SOFTWARE SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată DENTMANAGER SOFTWARE SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2013.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DENTMANAGER SOFTWARE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DENTMANAGER SOFTWARE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.