CUI 31638557
DATA SUPPORT SRL
DATA SUPPORT SRL este o firmă din Arad, județul Arad, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2025 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 49.4 mii lei (−84.5% față de 2024), o pierdere netă de 52.3 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
31638557
Nr. înregistrare
J02/520/2013
EUID
ROONRC.J2/520/2013
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Arad
Adresă
BLD. IULIU MANIU, NR.23-25, BL.C, SC.A, AP.4
Data înregistrării
14-05-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.05.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-2025
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
49 410
Rezultat net
−52 339
Capitaluri proprii
−51 138
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
263
|
1 312
|
2 362
|
3 412
|
4 931
|
7 108
|
9 285
|
11 462
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
31 726
|
257 253
|
242 807
|
154 615
|
642 602
|
861 493
|
699 646
|
560 287
|
453 388
|
342 198
|
247 022
|
132 764
|
37 210
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
4 700
|
22 765
|
22 766
|
18 065
|
2 524
|
2 524
|
2 524
|
2 524
|
164
|
| Creanțe |
26 889
|
210 630
|
182 840
|
41 406
|
50 268
|
17 907
|
15 453
|
5 346
|
3 699
|
24 708
|
10 556
|
5 496
|
356
|
| Casa și conturi la bănci |
4 837
|
46 623
|
59 967
|
113 209
|
587 634
|
820 821
|
661 427
|
536 876
|
447 165
|
314 966
|
233 942
|
124 744
|
36 690
|
| Cheltuieli în avans |
79
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
83 206
|
53 319
|
42 459
|
28 468
|
20 837
|
40 778
|
17 065
|
11 434
|
12 675
|
11 147
|
27 943
|
8 739
|
376
|
| Capitaluri proprii |
−51 138
|
205 246
|
202 710
|
129 559
|
626 696
|
827 823
|
691 866
|
560 315
|
440 713
|
331 051
|
219 079
|
124 025
|
36 834
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
49 410
|
319 016
|
296 724
|
259 741
|
245 334
|
198 354
|
193 812
|
197 744
|
187 760
|
194 566
|
191 602
|
121 579
|
41 799
|
| Venituri totale |
49 410
|
319 017
|
296 724
|
259 741
|
245 334
|
198 354
|
193 812
|
197 744
|
187 760
|
194 566
|
191 605
|
121 579
|
41 803
|
| Cheltuieli totale |
100 267
|
105 400
|
92 247
|
128 784
|
84 952
|
60 414
|
60 323
|
76 165
|
76 191
|
80 648
|
90 803
|
30 741
|
4 715
|
| Rezultat brut |
−50 857
|
+213 617
|
+204 477
|
+130 957
|
+160 382
|
+137 940
|
+133 489
|
+121 579
|
+111 569
|
+113 918
|
+100 802
|
+90 838
|
+37 088
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−52 339
|
+204 046
|
+201 509
|
+128 359
|
+157 928
|
+135 957
|
+131 551
|
+119 602
|
+109 662
|
+111 972
|
+95 054
|
+87 191
|
+35 834
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
4
|
4
|
2
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DATA SUPPORT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 49 410 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 52 339 lei.
-
Este DATA SUPPORT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, DATA SUPPORT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025.
-
Ce cod CAEN principal are DATA SUPPORT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată DATA SUPPORT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 mai 2013.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DATA SUPPORT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DATA SUPPORT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.