CUI 31779505
BRAMITECH S.R.L.
BRAMITECH S.R.L. este o firmă din Şcheia, județul Suceava, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2013 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 966.7 mii lei (+6.8% față de 2024) și un profit net de 88.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
31779505
Nr. înregistrare
J2013000432335
EUID
ROONRC.J2013000432335
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Şcheia
Adresă
STR. DIMITRIE PĂCURARIU, NR.49 A
Data înregistrării
10-06-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.06.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 17-06-2013
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
-
4783 - Comerţ cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7210 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe naturale şi inginerie
-
7220 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe sociale şi umaniste
-
7430 - Activităţi de traducere scrisă şi orală (interpreţi)
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
966 741
Rezultat net
+88 799
Capitaluri proprii
164 862
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
334 598
|
359 497
|
372 082
|
73 662
|
97 823
|
115 118
|
155 309
|
188 817
|
182 236
|
155 071
|
42 339
|
—
|
—
|
| Active circulante |
435 912
|
360 566
|
299 130
|
374 216
|
262 797
|
175 947
|
132 068
|
202 244
|
130 086
|
121 644
|
82 258
|
60 520
|
17 551
|
| Stocuri |
132 680
|
143 345
|
142 414
|
136 788
|
88 823
|
116 823
|
78 665
|
68 358
|
81 696
|
77 436
|
43 358
|
19 831
|
6 562
|
| Creanțe |
22 985
|
9 844
|
37 247
|
12 572
|
36 494
|
26 522
|
22 280
|
77 381
|
37 272
|
32 563
|
38 786
|
39 517
|
10 650
|
| Casa și conturi la bănci |
280 247
|
207 377
|
119 469
|
224 856
|
137 480
|
32 602
|
31 123
|
56 505
|
11 118
|
11 645
|
114
|
1 172
|
339
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 210
|
4 667
|
4 052
|
3 900
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
605 648
|
644 000
|
375 411
|
228 468
|
120 108
|
144 430
|
219 270
|
312 535
|
247 598
|
183 352
|
83 859
|
39 941
|
12 326
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
33 345
|
51 601
|
70 428
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
164 862
|
76 063
|
295 801
|
219 410
|
240 512
|
146 635
|
69 317
|
49 848
|
17 175
|
26 835
|
40 738
|
20 579
|
5 225
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
966 741
|
905 236
|
988 675
|
807 700
|
1 012 180
|
665 208
|
695 620
|
553 804
|
531 782
|
368 115
|
256 250
|
202 337
|
42 166
|
| Venituri totale |
967 292
|
907 491
|
993 320
|
885 709
|
1 013 879
|
665 618
|
728 832
|
573 873
|
585 925
|
371 373
|
256 361
|
202 345
|
42 175
|
| Cheltuieli totale |
862 983
|
872 473
|
907 993
|
758 615
|
885 326
|
575 114
|
687 396
|
535 964
|
579 933
|
367 346
|
228 515
|
180 922
|
35 885
|
| Rezultat brut |
+104 309
|
+35 018
|
+85 327
|
+127 094
|
+128 553
|
+90 504
|
+41 436
|
+37 909
|
+5 992
|
+4 027
|
+27 846
|
+21 423
|
+6 290
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+88 799
|
+30 260
|
+76 391
|
+119 169
|
+120 882
|
+84 661
|
+34 469
|
+32 673
|
+339
|
−2 323
|
+20 158
|
+15 354
|
+5 025
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BRAMITECH S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 966 741 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 88 799 lei.
-
Este BRAMITECH S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, BRAMITECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 17 iunie 2013.
-
Ce cod CAEN principal are BRAMITECH S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat.
-
Când a fost înființată BRAMITECH S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iunie 2013.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BRAMITECH S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BRAMITECH S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.