CUI 31922760

ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L.

ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 728 lei, o pierdere netă de 2.4 mii lei și 2 angajați.

În dizolvare sau insolvență

Date de identificare

CUI

31922760

Nr. înregistrare

J40/8118/2013

EUID

ROONRC.J40/8118/2013

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 4

Adresă

STR. IZVORUL OLTULUI, NR.1, BL.62BIS, SC.2, ET.10, AP.129

Data înregistrării

27-06-2013

Stare înregistrare

RELUARE ACTIVITATE din data 11.01.2022

Stare la Registrul Comerțului

dizolvare
sediu expirat

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 27-11-2015

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  • 4331 - Lucrări de ipsoserie

  • 4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

  • 9603 - Activităţi de pompe funebre şi similare

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2013

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

728

Rezultat net

−2 355

Capitaluri proprii

−2 155

Număr mediu de salariați

2

Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L. în 2013?

Bilanțul pe 2013 arată o cifră de afaceri netă de 728 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 2 355 lei.

Este ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..

Când a fost înființată ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 iunie 2013.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ALEANDREAS RCZ CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit