CUI 31981260
CDG PLUS SRL
CDG PLUS SRL este o firmă din Giurgiu, județul Giurgiu, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o pierdere netă de 405 lei.
Date de identificare
CUI
31981260
Nr. înregistrare
J2013000398527
EUID
ROONRC.J2013000398527
Formă juridică
SRL
Județ
Giurgiu
Localitate
Giurgiu
Adresă
BLD. C.F.R., NR.4, CAMERA 2
Data înregistrării
09-07-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.07.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilor
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
5210 - Depozitări
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−405
Capitaluri proprii
196 170
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
267 029
|
267 029
|
292 951
|
346 437
|
359 533
|
361 656
|
275 502
|
258 701
|
211 640
|
223 132
|
| Active circulante |
324 219
|
277 279
|
277 825
|
943 441
|
942 390
|
1 029 901
|
1 127 085
|
1 324 785
|
1 606 420
|
1 449 778
|
1 141 237
|
1 149 969
|
1 134 975
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
627 869
|
627 870
|
627 869
|
627 869
|
627 870
|
1 016 899
|
800 673
|
643 840
|
592 103
|
671 262
|
| Creanțe |
309 041
|
261 696
|
261 619
|
310 411
|
308 651
|
309 553
|
309 973
|
325 739
|
438 692
|
541 437
|
479 268
|
506 618
|
458 270
|
| Casa și conturi la bănci |
15 178
|
15 583
|
16 206
|
5 161
|
5 869
|
92 479
|
189 243
|
371 176
|
150 829
|
107 668
|
18 129
|
51 248
|
5 443
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
128 049
|
80 704
|
80 020
|
164 359
|
164 309
|
247 179
|
327 572
|
493 852
|
955 473
|
878 045
|
735 004
|
957 382
|
1 023 245
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
24 193
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
196 170
|
196 575
|
197 805
|
1 046 111
|
1 045 110
|
1 075 673
|
1 145 950
|
1 190 466
|
1 012 603
|
847 235
|
664 934
|
404 227
|
310 669
|
| Capital subscris vărsat |
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
7 500
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
7 640 779
|
7 186 608
|
7 111 017
|
6 094 365
|
5 377 928
|
2 389 550
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
252
|
2 101
|
5 336
|
2 521
|
1 999
|
8 057 913
|
7 532 347
|
7 386 840
|
6 328 313
|
5 537 237
|
2 467 737
|
| Cheltuieli totale |
405
|
1 230
|
270 401
|
1 037
|
35 739
|
72 730
|
46 515
|
7 851 835
|
7 333 835
|
6 984 633
|
6 014 434
|
5 424 936
|
2 396 284
|
| Rezultat brut |
−405
|
−1 230
|
−270 149
|
+1 064
|
−30 403
|
−70 209
|
−44 516
|
+206 078
|
+198 512
|
+402 207
|
+313 879
|
+112 301
|
+71 453
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−1 230
|
−270 157
|
+1 001
|
−30 563
|
−70 277
|
−44 516
|
+177 863
|
+165 368
|
+341 575
|
+260 707
|
+93 558
|
+59 500
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
20
|
20
|
18
|
15
|
16
|
16
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CDG PLUS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CDG PLUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CDG PLUS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CDG PLUS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 iulie 2013.
-
Unde are sediul CDG PLUS SRL?
-
Sediul firmei CDG PLUS SRL (CUI 31981260) este în BLD. C.F.R., NR.4, CAMERA 2, Giurgiu, județul Giurgiu.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CDG PLUS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CDG PLUS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.