CUI 32009555
AQUA BEACH SRL
AQUA BEACH SRL este o firmă din Loc. Mamaia, județul Constanța, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei (−100.0% față de 2019), o pierdere netă de 48.2 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
32009555
Nr. înregistrare
J13/1632/2013
EUID
ROONRC.J13/1632/2013
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Loc. Mamaia
Adresă
HOTEL DOINA, BIROU 5
Data înregistrării
15-07-2013
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.07.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 15-09-2023
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
7721 - Activităţi de închiriere şi leasing cu bunuri recreaţionale şi echipament sportiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−48 218
Capitaluri proprii
45 411
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
10 560
|
660
|
380
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
55 033
|
163 196
|
67 180
|
300
|
300
|
300
|
| Creanțe |
54 173
|
126 711
|
67 192
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
860
|
36 485
|
−12
|
300
|
300
|
300
|
| Datorii |
20 182
|
46 767
|
30 684
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
45 411
|
117 089
|
36 876
|
300
|
300
|
300
|
| Capital subscris vărsat |
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2019
|
350 107
|
223 053
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
0
|
350 107
|
223 053
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
48 218
|
229 817
|
173 589
|
—
|
—
|
—
|
| Rezultat brut |
−48 218
|
+120 290
|
+49 464
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2019
−48 218
|
+116 789
|
+47 233
|
0
|
0
|
0
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2019
|
4
|
3
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut AQUA BEACH SRL în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 48 218 lei.
-
Este AQUA BEACH SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, AQUA BEACH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are AQUA BEACH SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a..
-
Când a fost înființată AQUA BEACH SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iulie 2013.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către AQUA BEACH SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește AQUA BEACH SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.