CUI 32072234

BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L.

BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Apahida, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală: CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Firma este plătitoare de TVA din 2020, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.7 mil. lei (+55.0% față de 2024), un profit net de 295 mii lei și 6 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

32072234

Nr. înregistrare

J2013002397124

EUID

ROONRC.J2013002397124

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Apahida

Adresă

STR. LIBERTĂŢII, NR.237, ET.I

Data înregistrării

29-07-2013

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 29.07.2013

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 15-09-2020

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcții

  • 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  • 4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte

  • 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

  • 4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

  • 4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

  • 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri

  • 5590 - Alte servicii de cazare

  • 6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară

  • 6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

  • 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

  • 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management

  • 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

  • 7491 - Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

  • 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare

  • 7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele

  • 7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii

  • 8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor

  • 8122 - Activități specializate de curățenie

  • 8123 - Alte activități de curățenie

  • 9621 - Activități de coafură și frizerie

  • 9622 - Activități de tratament și înfrumusețare

  • 9623 - Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

CAEN Rev.2 (2008)

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare

  • 7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele

  • 7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii

  • 9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

  • 9604 - Activităţi de întreţinere corporală

Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+55.0%

2 663 731

Rezultat net

+47.3%

+294 964

Capitaluri proprii

+38.8%

1 096 964

Număr mediu de salariați

0.0%

6

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 2 663 731 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 294 964 lei.

Este BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15 septembrie 2020.

Ce cod CAEN principal are BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor.

Când a fost înființată BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 2013.

Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește BSS CENTRUM CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit